جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲
افتتاح ۵۵ پروژه عمرانی شهرداری تبریز

شهردار تبریز با بیان اینکه نمی توانم به تنهایی قول و وعده ای در خصوص تبدیل تبریز به کارگاه بزرگ سازندگی و شهرداری بدهم، گفت: تعهد مدیران اجرایی شهرداری برای تحقق پروژه ها برای رسیدن به چنین هدفی ضروری است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداری ها به نقل از آناج، صادق نجفی در آیین افتتاح ۵۵ پروژه عمرانی شهرداری تبریز با بیان اینکه تبریز باید به کارگاه بزرگ سازندگی در سال ۹۳ تبدیل شود، اظهار کرد: نمی توانم به تنهایی قول و وعده چنین پروژه ای را به مردم بدهم بنابراین تحقق چنین هدفی نیازمند تعهد دادن مدیران اجرایی شهرداری تبریز است و اگر مدیران می خواهند که چنین کاری صورت بگیرد، قیام کنند.

وی بعد از قیام مدیران اجرایی شهرداری تبریز برای تعهد دادن، اعلام کرد: امروز در ۱۹ بهمن ماه سال ۹۲ از مدیران شهرداری برای تبدیل تبریز به کارگاه بزرگ شهرسازی تعهد گرفتم و تحقق چنین هدفی علاوه بر همت و همکاری اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری، مشارکت و همکاری مردم تبریز را نیز می طلبد.

تنها سرمایه ام، اعتماد سرمایه گذاران است

وی با ارائه پیشنهاد ۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد تومانی برای بودجه ۹۳ شهرداری خواستار تسریع مصوب بودجه برای شهرداری از شورای شهر شد و متذکر شد: اگر اعضای شورای شهر بودجه را تا اواخر بهمن ماه سال جاری تصویب کنند، در اسفند ماه آگهی های مناقصه صادر خواهیم کرد و  امید است که با همکاری تمامی ارگان ها، مدیران و اعضای شورای شهر تبریز توسعه یابد و موجبات سرمایه گذاری را در این شهر رونق دهیم و از آنجایی که تنها سرمایه بنده، اعتماد سرمایه گذاران است، جهت جذب سرمایه گذاری در این شهر اهتمام خواهم ورزید.

شهردار تبریز با بیان اینکه خوشبختانه در اجرای پروژه های شهرداری تمامی مسوولان اجرایی حامی شهرداری بودند، خاطرنشان کرد: مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر باید برای اجرای پروژه های برزگ در تبریز و توسعه این شهر هماهنگی و همکاری هی تنگاتنگی را آغاز کرده و با برنامه های از قبل تدوین شده و کار کارشناسی، اهداف را پیگیری کنند.

وی در خاتمه با بیان اینکه انقلاب اسلامی در سایه  رشادت های مردم و فداکاری ها و خون شهدا پیروز شد، تاکید کرد: ارداه ملت ایران در مقابله با استکبار جهانی هم در گذشته و هم در عصر حاضر پیام ایستادگی و ولایت مداری به گوش جهانیان رسانده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری