جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲
بودجه ۱۱۶۰ میلیارد تومانی شهرداری ارومیه زمینه‌ساز تحول‌

استاندار آذربایجان غربی گفت: تصویب بودجه یک‌هزار و ۱۶۰ میلیارد تومانی شهرداری ارومیه می‌تواند زمینه‌ساز تحول‌های شگرف و گام‌های بزرگی در عمران و آبادانی ارومیه باشد.

Print Friendly, PDF & Email

قربانعلی سعادت عصر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری ارومیه که درقالب جشن بزرگ انقلاب با حضور رئیس شورای شهر، شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و جمع کثیری از شهروندان در سالن ورزشی نور شهرداری ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران آثار و برکات متعددی به همراه داشت که عمران و آبادانی شهرها و روستاها و گسترش مراکز خدماتی از جمله این برکات بوده که شامل حال اهالی آذربایجان غربی نیز شده است.

وی ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر بر عموم شهروندان حاضر در این مراسم، به اقدامات فاخر شهرداری در طول امسال اشاره کرد و گفت: لازم است این روند با شتاب بیشتری برای عمران و آبادانی بیش از پیش مرکز استان تداوم یابد.

سعادت همچنین با اشاره بر اینکه بودجه شهرداری‌ها وابسته به دولت نبوده و از محل درآمدهای پروژه‌های اجرا شده آنان هزینه می‌شود، تصویب بودجه یک‌هزار و ۱۶۰ میلیارد تومانی شهرداری برای سال آینده را حرکتی انقلابی عنوان کرد.

استاندار آذربایجان غربی با توجه به اهمیت پروژه‌های عمرانی و خدماتی اجرا شده در سطح شهر، تصریح کرد: امید می‌رود با توجه به تحولی که در هزینه‌ها ایجاد شه است، اقدامات فاخر و حرکت‌های بزرگی را در ارومیه شاهد باشیم.

سعادت در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری ارومیه از خدمات تمام کارکنان شهرداری، اعضای شورای شهر و عموم مردم که با سعه صدر شهرداری را در اتمام پروژه‌ها یاری رسانده‌اند؛ تقدیر و تشکر کرد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری