جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
طرح های شهرداری همدان با جدیت در حال اجرا است

شهردار همدان گفت:طرح های عمرانی و خدماتی شهرداری همدان با جدیت در حال اجرا است.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش ایرنا ˈ امیر رضا یوسفیانˈ روز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرداری همدان گفت: هم اکنون طرح های عمرانی شهرداری همدان از جمله تقاطع غیر همسطح آیت الله نجفی و دیگر طرحها در حال اجرا است.

وی توسعه و ایجاد زیر ساخت های شهر همدان را با توجه به منابع مالی موجود مطلوب ارزیابی کرد و گفت: احداث تقاطع غیر همسطح آیت الله نجفی با ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار یک چهارم از بودجه شهرداری را به خود اختصاص داده است.

وی افزایش بودجه شهرداری همدان به چهار هزارو ۸۰۰ میلیارد ریال در سال آینده را از توفیقات شهرداری همدان دانست و اظهار داشت: توسعه همه جانبه شهر همدان از برنامه ها شهرداری است و مسوولان شهرداری با کار شبانهخ روزی در صدد رسیدن به این هدف هستند.

یوسفیان در ادامه حاشیه نشینی را مشکلی جدی شهر همدان دانست و گفت: هم اکنون ۶۰۰ هکتار از اراضی همدان در مناطق حاشیه ای قرار دارد که یک پنجم از ساکنین همدان را در خود جای داده است.

شهردار همدان ایجاد ۱۲ناحیه در مناطق شهرداری همدان را فعالیتی مهم برای مشارکت مردم در امور شهری عنوان کرد.

یوسفیان در ادامه به اقدامات شهرداری همدان در خصوص عملیات برف روبی در روز های اخیر گفت: شهرداری همدان در روز های برفی با استفاده از ۱۵۰ دستگاه انواع ماشین آلانت و تجهیزات اقدام به جمع آوری برف از سطح معابر اصلی و فرعی شهر همدان کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری