جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲
مطالبات ۵۲ میلیارد تومانی شهرداری بوشهر از ادارات استان

شهردار بوشهر گفت: شهرداری بوشهر از دستگاه‌های اجرایی ۵۲۰ میلیارد ریال طلب دارد که با وجود محکوم شدن در دستگاه قضا تاکنون هیچ پرداختی به شهرداری بوشهر صورت نگرفته است.

Print Friendly, PDF & Email

سعید آزادشهرکی شامگاه سه شنبه در نشست با مسئولان استان بوشهر، با بیان اینکه شهربوشهر از استانداردهای لازم شهری برخوردار نیست اظهار کرد: دست‌یابی به استانداردهای شهری نیازبه مدیریت قوی و حمایت قوی‌تر مسئولان ارشد استان بوشهر دارد.

وی با بیان اینکه استاندار بوشهر حمایت‌های قاطع خود را از شهرداری و طرح‌های عمران شهری اعلام کرده است گفت: ظلمی که درحق شهرداری بوشهر شده است پرداخت نشدن مطالبات دستگاههای اجرایی است.

شهردار بوشهر میزان مطالبات خود را از دستگاههای اجرایی استان بوشهر را ۵۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: با وجود اینکه در دستگاه قضا حساب دستگاهها اجرایی محکوم به مسدود شدن است ولی تاکنون برای اجرای این موضوع اقدامی صورت نگرفته است چراکه خدمات آن دستگاه به شهروندان تحت تاثیر قرار می‌دهد.

آزادشهرکی تصریح کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده قرار است از سال آینده به شکل مرحله به مرحله  مطالبات شهرداری بوشهر از اعتبارات دستگاههای مورد نیازکسر شود.

شهردار بوشهربر برگرداندن دو واحدساختمانی شهرداری بوشهر برای کسب درآمد به شهرداری تاکید کرد و گفت: ساختمان پارک علم وفنآوری درکنار ساحل و بازارچه مرزی خیابان طالقانی بوشهر اکنون در اختیار برخی سازمانها است که لازم است به شهرداری بوشهر برگردانده شود.

وی با بیان اینکه درآمدهای شهرداری کفاف طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری نمی‌دهد افزود: اکنون شهرداری بوشهر بیش از یک‌هزار و ۷۰۰ کارمند اداری و خدماتی دارد که ماهانه ۲۷ میلیارد ریال به آنان حقوق پرداخت می‌شود.

آزادشهرکی پرهیز از سیاسی کاری در برنامه‌ها و خدمات شهری، قانون‌مداری و برنامه‌مداری را سه اصل مهم در شهرداری بوشهر اعلام و خاطرنشان کرد: درسالهای گذشته به سبب عمر کوتاه شهرداران بوشهر فضای کار باز نبود ولی اکنون فضای کاری و عملیاتی بازتر شده  که درصدد هستیم جهشی برای تغییر چهره شهر داده شود.

شهردار بوشهر تاکید کرد: عملکرد شهرداری‌ها در رضایت‌مندی و نارضایتی مردم تاثیر بسیاری دارد./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری