جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲
اعلام رضایت شورای شهر رشت از عملکرد شهرداری در روزهای برفی
شهردار رشت گفت: اظهارات شهروندان حاکی از رضایت‌مندی وضعیت شهر رشت بود و این عدم نگرانی که در رفتار شهروندان دیده می‌شود، صحنه خوشایندی به ارمغان آورده که خستگی را ...

شهردار رشت گفت: اظهارات شهروندان حاکی از رضایت‌مندی وضعیت شهر رشت بود و این عدم نگرانی که در رفتار شهروندان دیده می‌شود، صحنه خوشایندی به ارمغان آورده که خستگی را از تن زحمت کشان مجموعه مدیریت شهری زدوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه گیلان، ابراهیم خلیلی شهردار رشت به همراه جمعی از اعضای شورای اسلامی و معاونین شهرداری در دیدار با رییس بیمارستان پورسینا با اشاره به وضعیت و شرایط جوی استان طی چند روز اخیر گفت: سعی کردیم با فعالیت مجدانه، براساس هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های اصولی با حضور فعال در سطح شهر و نقاط حساس، مشکلات را به حداقل برسانیم.

در ادامه مسعود کاظمی نائب رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: با مدیریت زمان و نیروی انسانی و تلاش همکاران شهرداری که بدون استرس پای کار بودند و با نگاه راهبردی و استفاده از تجارب ارزنده‌شان، توانستیم شور و نشاط را در شهر رشت حاکم کنیم.

وی خطاب به رییس بیمارستان پورسینا با اشاره به این‌که برگزاری جشنواره مجسمه‌های برفی در بوستان ملت فضای شادی را در شهر رشت ایجاد کرد گفت: وقتی همکاران شما در محوطه بیمارستان نیز مبادرت به ساخت مجسمه‌های برفی می‌کنند شایسته تقدیر بوده و برای مردم بسیار با ارزش است.

شوقی رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت نیز در این دیدار بر ضرورت اشاعه اقدامات فرهنگی تاکید کرد و گفت: ایجاد شور و شعف بین شهروندان در روزهای برفی شایسته تقدیر است و در این راستا مجموعه همکاران شهرداری رشت توانستند بسیار موفق عمل کنند که جای قدردانی دارد.

دکتر یوسف‌زاده رییس بیمارستان پورسینا نیز نقش آفرینی شهرداری در شهر را ضروری دانست و گفت: هر اتفاقی در شهر، به شهرداری بازمی‌گردد و در مقوله سلامت هم شهرداری نقش مناسبی را ایفا می‌کند.

وی افزود: از مجموعه شهرداری به لحاظ مدیریت مناسب حوادث در زمان بارش برف اخیر قدردانی می‌کنم، شهرداری همیشه باید آماده باشد تا در چنین مواقعی غافلگیر نشود و در این راستا آموزش مردم نیز بسیار قابل اهمیت است که به لطف زحمت کشان شهرداری، شرایط در این برف عادی بود.

وی تصریح کرد: کشور ما جزو حادثه‌خیزترین کشورهای جهان است که با برنامه‌ریزی می‌توان جهت به حداقل رساندن آسیب‌ها همت کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری