جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲
معاون شهردار سنندج: موفقیت در برون سپاری خدمات شهرداری نیازمند تشدید نظارت است

معاون شهرسازی و معماری شهرداری سنندج گفت: اگر بخواهیم طرح برون سپاری خدمات شهرداری سنندج با موفقیت اجرا شود باید تشدید نظارت بر بخش خصوصیِ مسئول ارائه خدمات را در دستور کار قرار دهیم.

Print Friendly, PDF & Email

شایسته محمدی در جلسه هم اندیشی کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سنندج با مدیران شهرسازی مناطق مختلف شهرداری سنندج، اساتید دانشگاه و اعضای سازمان نظام مهندسی سنندج با بیان اینکه واگذاری خدماتی که از سوی شهرداری به مردم ارائه می شود باید به تدریج صورت گیرد، اظهار کرد: شهرداری سنندج در سال های گذشته ۲ تجربه نا موفق در این حوزه داشته است.

وی گفت: ضعف بدنه کارشناسی بخش خصوصی و ناتوانی در عمل به تعهدات از جمله عمده ترین عوامل شکست در واگذاری خدمات به بخش خصوصی در شهرداری سنندج بود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری سنندج با بیان اینکه در نظر است صدور پروانه ساختمان در سنندج به صورت آزمایشی به بخش خصوصی واگذار شود، تصریح کرد: اگر بخواهیم طرح برون سپاری خدمات شهرداری با موفقیت اجرا شود باید تشدید نظارت بر بخش خصوصیِ مسئول ارائه خدمات را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود: در این طرح خدمات تا مرحله دستور نقشه و کارشناسی برون سپاری می شوند.

وجود ذهنیت نامطلوب در ارتباط با شهرداری سنندج

محمدی با اشاره به اینکه متاسفانه هم اکنون ذهنیت مطلوبی در ارتباط با خدمات شهرداری سنندج در جامعه وجود ندارد، اظهار کرد: می توان با نظم بخشی به فرایندها و نظارت بیشتر بر امور در راستای پاک کردن این ذهنیت گام برداشت.

وی گفت: شهرداری سنندج در ارائه بسیاری از خدمات خود نشان داده که قادر به جلب اعتماد مردم است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری سنندج با بیان اینکه بسترهای لازم برای نظارت بر مناطق ۴ گانه شهرداری سنندج تا پایان سال جاری فراهم می شود، خاطر نشان کرد: در صورت تحقق این مهم شهرداری مرکزی می تواند روزانه بر نحوه صدور پروانه های مناطق مختلف شهر نظارت کند.

وی افزود: شرکت هایی می توانند در این طرح مشارکت کنند که دارای امکانات و تجهیزات لازم، فضای مناسب کاری، کارشناسان با تجربه و دارای حسن اخلاق باشند./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری