جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲
مشارکت مردم و بازخوردهای مثبت شهرداری رشت

شهردار رشت گفت: مشارکت مردم و بازخوردهای مثبت از عملکرد شهرداری نتیجه همراهی و همدلی رسانه های جمعی بوده است.

Print Friendly, PDF & Email

محمد ابراهیم خلیلی ظهر دوشنبه در نشست ستاد حوادث غیر مترقبه در رشت ضمن قدردانی از تمامی نیروهای اجرایی، نظارتی و عملیاتی شهرداری با اشاره به رضایت نسبی شهروندان از عملکرد شهرداری در طول دوران بارش برف افزود: تشخیص مدیران شهری در حوادث غیرمترقبه عامل موثر در بازده حداکثری و عملکرد شایسته تمامی مجموعه محسوب می شود.

وی اظهارداشت: تمامی مدیران ستادی و عملیاتی نشان دادند که صرف فعل خواستن، در توانایی و قدرت ثمر بخشی آنان تحقق یافته و موجب همدلی و یکپارچگی در بدنه کارشناسی خواهد شد.

شهردار رشت زحمات رسانه های جمعی به ویژه صدا و سیما در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شهروندان را در خور تحسین دانست و گفت: مشارکت مردم و بازخوردهای مثبت از عملکرد شهرداری نتیجه انعکاس دلسوزانه و مستمر همراهان در رسانه های جمعی بوده است.

وی در ادامه اطلاع رسانی به موقع و تقویت عملیات اجرایی در تقاطع ها و خیابان های اصلی را خواستار شد.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت نیز در این نشست گفت: تلاش مجموعه شهرداری در راستای بهره مندی مردم از این نعمت آسمانی و رفع دغدغه شهروندان است.

علی بهارمست افزود: خواست تمامی مجموعه شهرداری این است که مردم علاوه بر برخورداری حداکثری از خدمات شهری در طول روزهای بارش برف از لذت یک زمستان زیبا نیز بهره مند شوند.

وی همچنین در این زمینه از خرید چند دستگاه باب کت به منظور تقویت تیم اجرایی و عملیاتی در سطح شهر خبر داد و اظهار داشت: سیاست تیم اجرایی تاکنون باز نگهداشتن شریان های اصلی شهر در طول بارش برف و پاکسازی معابر فرعی در زمان وقفه بوده است.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت با بیان اینکه فاز عملیاتی نمک پاشی در معابر آغاز شده است، عنوان کرد: تیم اجرایی شهرداری به منظور تسهیل در عبور و مرور و جلوگیری از ایجاد گره های ترافیکی نسبت به مسدود کردن مقطعی تقاطع های غیر همسطح جهت نمک پاشی و پاکسازی اقدام کرده است.

رسولی عضو شورای اسلامی شهر رشت هم با تقدیر از زحمات تمامی مدیران و کارشناسان مجموعه شهرداری بر تقسیم وظایف به تفکیک مناطق تاکید کرد و افزود: اگرچه  در برخی مناطق کمبود ناوگان اتوبوس به چشم می خورد، اما این امر استدلالی برای کم کاری و یا ضعف عملکرد نیست بلکه شدت برف و تغییرات سریع جوی باعث برخی کمبود ها و اختلال ها می شود./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری