جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲
هزینه‎های تشریفاتی در شهرداری مشهد کنار گذاشته می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هزینه‎های تشریفاتی در شهرداری مشهد کنار گذاشته می‌شود و این موضوع بار را نیز از دوش مردم برمی‌دارد.

Print Friendly, PDF & Email

خلیل موحدی‌محصل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در خصوص حریم مشهد اظهار کرد: امروز باید حریم مشهد مشخص شود اما متاسفانه تعیین حریم مشهد مورد غفلت قرار گرفته که شاید این کار یک حرکت سیاسی بوده تا بتواند توسعه‌ای ایجاد کند که البته شهرداری امروز مشهد به دنبال این است که در این موضوع ثبات ایجاد کند.

موحدی درباره عوارض شهرداری بیان داشت: به نظر شخصی من اگر مردم این عوارض را پرداخت نکنند باید آن را به شکل دیگری چون فروش تخلفات پرداخت کنند که این موضوع آثار بسیار بدتری نسبت به فشار مالی دارد زیرا فروش تخلفات نظام و ساختار شهری را به هم می‌ریزد.

رئیس کارگروه نظارت و کنترل پروژه شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: با فروش تخلف توسط شهرداری، دو اتفاق می‌افتد، اول اینکه ساختار شهری به‌هم می‌خورد و از آن مهم‌تر قبح خلاف در شهر ریخته می‌شود و برای مردم تخلف راحت‌تر می‌شود که حتی باعث گسترش اجتماعی نیز می‌شود.

عضو کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد عنوان داشت: البته شهرداری نیز باید در کنار آن سرمایه‌گذاری‌هایی انجام دهد تا بار از روی دوش مردم برداشته شود و هزینه‌های شهر کاهش یابد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: شهرداری فعلی نگاه ویژه‌ای به این موضوع دارد و امروز هزینه‌های تشریفاتی در شهرداری کنار گذاشته خواهد شد و این موضوع بار را از دوش مردم برمی‌دارد.

موحدی در پایان خاطرنشان کرد: این اشتباه است که اگر فکر کنیم چون به مردم فشار مالی می‌آید از آن‌ها عوارض شهرداری را نگیریم البته گرفتن عوارض باید با یک شیب ملایم و با انضباط کاری انجام شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری