جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲
شهرداری آمل ماشین آلات برف روبی به شهرهای غرب مازندران ارسال کرد

شهردارآمل، از ارسال تجهیزات وماشین آلات برف روبی سازمان عمران این شهرداری به منظور عملیات تسهیلی عبور مرور جاده های بین شهری وتردد شهروندان شهرهای غرب مازندران خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

 

ˈ احمدامیرسلیمانیˈ روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به شدت بی سابقه بارش برف روز های شنبه و یکشنبه در بیشتر شهرهای مرکزی وغرب مازندران، شهرداری آمل، تعدادی از ماشین آلات برف روب سازمان عمران آمل را شامل ˈ لودر وگریدرˈ به همراه تعدادی از نیروهای این سازمان به این شهرها به منظور افزایش توان خودرویی در شهرهای برف گیر محمودآباد، رویان ، ایزدشهر و نور، اعزام کرد.

وی افزود: شهرداری آمل در راستای وظایف ذاتی خود در ارائه خدمات به شهروندان ونیز ضرورت نیاز شهرداری های غرب مازندران به ماشین آلات بیشتر برف روب برای تسریع در ارائه خدمات به شهروندان آن شهرها، اقدام به اعزام تجهیزات خودروهای برف روبی نموده است.

شهردار آمل ادامه داد: برای تسریع در روند اعزام ماشین آلات ونیز پرسنل سازمان عمران آمل به شهرهای برفگیر غرب استان، با شهردار نور هم نشست هماهنگی برگزار وشرایط و محدوده کاری برای تیم اعزامی شهرداری آمل مشخص شده بود.

همچنین شهردار نور از اقدام شهرداری آمل وسازمان عمران این شهرداری در اعزام ماشین آلات ونیروهای کمکی برای برطرف کردن نقاط برفگیر مناطق حساس شهری ومعابر اصلی قدردانی کرد.

بارش شدید برف روزهای شنبه ویکشنبه، بیشتر شهرهای مازندران را فرا گرفت ودر شهرهای غرب مازندران که شدت آن بیشتر بوده باعث مشکلات زیادی برای رفت وآمد شهروندان ووسایط نقلیه در جاده های اصلی بین شهری ودرون شهری این شهرها شده بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری