جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲
بررسی لوایح جدید شهرداری اهواز درشورای شهر

دربیست و ششمین نشست شورای شهراهواز که عصر امروز دوشنبه درساختمان این شورا برگزارشد چند لایحه پیشنهادی شهرداری اهواز مورد بررسی قرارگرفت .

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش خبرنگارایرنا از جمله این لوایح دریافت های خدمات نگهدای و توسعه فضای سبز بود که عاشور سواری پور با بیان اینکه این لایحه در کمیسیون مربوطه رای نیاورده است مخالفت خود به دلیل افزایش هزینه های مردم اعلام کرد.

بابک محمدی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز اهواز که به تازگی مدیر عامل این سازمان شده است نیز در بخشی از این جلسه به دفاع از این لایحه پرداخت که در پایان با نظر اعضای شورای شهر اهواز این لایحه مورد موافقت قرار نگرفت.

*همچنین از دیگر لوایح پیشنهادی شهرداری اهواز لایحه دریافت بهای نگهداری از فضای سبز و خدمات نخاله های ساختمانی بود که این لایحه نیز مورد تایید اعضای شورای شهر قرار نگرفت .

*لایحه پرداخت غرامت تعریض خیابان به ملکی ۱۹۹ متری در خیابان آزادگان اهواز به قیمت ۲ میلیارد و ۳۰ میلیون تومان به تصویب اعضاء شواری شهر اهواز رسید.

*لایحه تفریق بودجه نیز در جلسه شورای شهر اهواز مورد بررسی قرار گرفت.

*در این جلسه اعضای شورای شهر اهواز با لایحه اصلاح شیوه نامه مشارکت اقتصادی در شهرداری اهواز در خصوص تصحیح بند د این لایحه در خصوص حضور ۲ کارشناس در زمینه سرمایه گذاری با نظر شهردار و بدون حق رای در تصمیمات موافقت کردند.

*همچنین ˈقربانعلی سعادت نیاˈ عضو شورای شهر اهواز در نطق پس از دستور جلسه از اعضا شو رای شهر خواست با دوری از حاشیه به وظایف خود عمل کنند.

وی بیان کرد: اگر لازم باشد در جلسه ای غیر علنی این حاشیه ها را اعلام خواهم کرد.

*ناجی سواری دیگر عضو شواری شهر اهواز نیز در این جلسه به گزارشی از محرومیت منطقه شش اهواز پرداخت .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری