جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲
راه‌اندازی نخستین خانه هنر شهرداری کرج

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرج از افتتاح نخستین خانه هنر شهرداری کرج خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، مصطفی رضا حسینی افزود: در این فرهنگسرا هنرمندان مختلف می‌توانند حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه خانه هنر شهرداری با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرج به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: خانه هنر شهرداری زیر نظر معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج است و استفاده از آن برای عموم هنرمندان آزاد است.

*خانه هنر مکانی برای پیوند خوردن نقش‌های قدیم و جدید هنری است

وی با بیان اینکه حضور تمام هنرمندان در زمینه‌های مختلف هنری نقش موثری در ارتقای این خانه هنر دارد، عنوان کرد: خانه هنر مکانی برای پیوند خوردن نقش‌های قدیم و جدید هنری است.

رضاحسینی در ادامه سخنان خود از برگزاری جشنواره مسابقات محلات به مناسبت دهه فجر خبر داد و افزود: ثبت نام برای شرکت در این مسابقات آغاز شده است.

این مسئول برگزاری مسابقات فوتسال، بستکبال، والیبال هندبال، تنیس روی میز و دارت برای آقایان و مسابقات تنیس روی میز و دارت برای بانوان را از دیگر برنامه‌های معاونت فرهنگی شهرداری کرج در دهه فجر اعلام کرد.

وی با اشاره به مراسم نور افشانی در دهه فجر اظهار داشت: در بلوار جمهوری نیز از امشب نورپردازی با روش‌های لیزری صورت می‌گیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج، بهره‌برداری از فرهنگسرای شهید آوینی را از اقدامات مهم شهرداری در دهه فجر ذکر و عنوان کرد: این فرهنگسرا با مساحت سه هزار متر مربع افتتاح خواهد شد.

رضاحسینی همچنین از هوشمندسازی ۴۰ کلاس درسی در ۴۰ مدرسه مختلف خبر داد و گفت: در هر مدرسه یک کلاس هوشمندسازی خواهد شد.

این مسئول ایجاد خانه‌های سلامت را از دیگر برنامه‌های اجرایی در دهه فجر اعلام کرد و افزود: در این خانه‌ها به صورت رایگان در زمینه‌های پزشکی سرویس دهی می‌شود.

*افتتاح رسمی شبکه واگو در شهرداری کرج

وی افتتاح  رسمی شبکه واگو در شهرداری کرج را به منظور تسهیل در رفاه حال شهروندان موثر دانست و افزود: با راه‌اندازی این شبکه شهروندان با یک تماس تلفنی اطلاعات مورد نظر خود را دریافت خواهند کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج در ادامه به برپایی جشن‌هایی در فرهنگسرای شاهد در دهه فجر اشاره کرد و افزود: در روز ۲۲ بهمن چندین تئاتر خیابانی در مقابل سازمان فرهنگی شهرداری کرج و زیر پل سه راه رجایی شهر اجرا می‌شود.

رضا حسینی درباره اقدامات مناطق شهرداری به مناسبت دهه فجر عنوان کرد: مساجدی که نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند به صورت ویژه در مناطق چراغانی و آذین‌بندی می‌شوند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری