جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲
لایحه بودجه ۹۳ شهرداری شهرکرد با ۵۰ درصد افزایش روی میز شورای اسلامی

لایحه پیشنهادی بودجه یک هزار و ۳۱ میلیارد ریالی سال ۹۳ شهرداری شهرکرد با حضور شهردار شهرکرد، به شورای اسلامی این شهر تقدیم شد.

Print Friendly, PDF & Email

 

لایحه بودجه 93 شهرداری شهرکرد با 50 درصد افزایش روی میز شورای اسلامی

به گزارش سایت خبری شهرداریها ، نورالله غلامیان دهکردی در آیین ارائه این لایحه به شورای اسلامی شهر در صحن شورای شهر، اظهارکرد: بودجه پیشنهادی سال آینده این شهرداری یک هزار و ۳۱ میلیارد ریال است که به منظور بررسی و تصویت نهایی به شورای اسلامی شهر ارائه شده است.

وی در تشریح جزئیات این لایحه خاطرنشان کرد: از کل بودجه پیشنهادی ارائه شده مبلغ ۷۹۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال به اقدامات عمرانی شهرکرد اختصاص یافته و مبلغ ۲۳۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال برای هزینه های جاری، اداری و شهری در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، بودجه پیشنهادی سال ۹۳ شهرداری شهرکرد نسبت به بودجه فعلی سال ۹۲ حدود ۵۰ درصد افزایش داشته است.

شهردار شهرکرد افزود: از بودجه پیشنهادی سال آینده این شهرداری ۷۷ درصد آن عمرانی و ۲۳ درصد دیگر آن مربوط به امور جاری است.

غلامیان خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش‌های اولیه لایحه بودجه سال شهرداری شهرکرد پس از برگزاری جلسات کارشناسی و جلسات تلفیق با حضور مسئولان و کارشناسان شهرداری در ماه‌های گذشته برگزار و این لایحه مورد بررسی قرار گرفت.

وی تأکید کرد: لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۳ شهرداری شهرکرد پس از برگزاری جلسات کارشناسی و با حضور مدیران و کارشناسان شهرداری تهیه و بر اساس ماده ۷۶ قانون شهرداریها در وقت مقرر به شورای اسلامی شهر جهت سیر مراحل بعدی تقدیم گردیده است.

شهردار شهرکرد اظهارکرد: بعد از تصویب بودجه توسط شورای اسلامی شهر، طبق قانون شهرداری موظف می باشد بر اساس آن نسبت به روند برنامه ها، اقدامات و فعالیت های حوزه شهری اقدام کنند./ایسنا

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری