جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲
موازی‌کاری در زیرمجموعه‌های شهرداری تهران
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری تهران و همچنین سازمان فرهنگی هنری شاهد موازی‌کاری هستیم گفت: باید وظایف این دو سازمان تفکیک ...
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری تهران و همچنین سازمان فرهنگی هنری شاهد موازی‌کاری هستیم گفت: باید وظایف این دو سازمان تفکیک شود.
به گزارش جهان، مجتبی شاکری در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون فرهنگی‌ اجتماعی شورای شهر با مسئولان سازمان فرهنگی‌ هنری شهرداری تهران اظهار داشت: در این جلسه موضوعات متعددی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این جلسه مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گزارشی از آخرین وضعیت این سازمان ارائه کردند که این گزارش در بخش‌های مختلفی چون ساختار سازمانی، نیروی انسانی، ماموریت‌ها و همچنین بودجه سازمانی بود.

شاکری خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر با مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مطرح شد بحث موازی‌کاری در دو سازمان فرهنگی هنری شهرداری و همچنین معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران بود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: متاسفانه در حال حاضر بسیاری از فعالیت‌های دو سازمان اشاره شده به یک شکل بوده که در واقع شاهد موازی‌کاری در این دو سازمان هستیم.

وی گفت: در این جلسه پیشنهاد شد که تمامی ماموریت‌های فرهنگی هنری به سازمان هنری شهرداری تهران و همچنین تمامی ماموریت‌های اجتماعی به معاونت اجتماعی شهرداری تهران سپرده شود.

شاکری گفت: چنانچه این اتفاق مهم صورت نگیرد شاهد به هم ریختگی در بخش فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری