جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲
تصویب جریمه ۱۸ میلیارد تومانی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری زنجان

معاون اداری و مالی شهرداری زنجان گفت: ۱۸ میلیارد تومان برای پرونده‌های واصله به کمیسیون ماده ۱۰۰ در سال جاری جریمه صادر شده است.

Print Friendly, PDF & Email

معاون اداری و مالی شهرداری زنجان گفت: در سال ۹۱ سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل حذف پارکینگ از سوی این کمیسیون وصول شده است.

به گزارش خبرگزاری” ایلنا” از زنجان، “غلامحسین احمدی”  روز پنجشنبه در جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی استان زنجان اظهار کرد: مجموع پرونده‌هایی که در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری زنجان تشکیل شده است، برابر آمارهای ارائه شده ۶ هزار و ۸۸۵ مورد بوده است.

وی با بیان اینکه جریمه تصویب شده از سوی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری برای این میزان پرونده ۷۸ میلیارد تومان بوده است، افزود: از این میزان ۴۴ میلیارد تومان وصول شده است.

این مقام  مسئول با اشاره به اینکه برای ۲ هزار و ۷۴۴ فقره پرونده نیز ۳۴ میلیارد تومان جریمه باید پرداخت شود، افزود: این جریمه‌ها هنوز وصول نشده است.

معاون اداری و مالی شهرداری زنجان با بیان اینکه درآمد شهرداری از محل جرائم کمیسیون ماده ۱۰۰ تحقق می‌یابد، یادآور شد: بودجه شهرداری از این محل وصول می‌شود.

“احمدی” با اشاره به تشکیل یک هزار و ۳۴۲ فقره پرونده در سال ۹۲ تصریح کرد: ۱۸ میلیارد تومان برای این پرونده جریمه صادر شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وصول شده است، گفت: ۱۱ میلیارد از این میزان هنوز وصول نشده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در سال ۹۱ سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل حذف پارکینگ از سوی این کمیسیون وصول شده است.

معاون اداری و مالی شهرداری زنجان بیان داشت: در ۹ ماهه سال جاری نیز یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تاکنون وصول شده است.

“احمدی” یادآور شد: در حال حاضر با توجه به اقدامات صورت گرفته هیچ پرونده‌ای به دلیل حذف پارکینگ به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارجاع داده نمی‌شود./ایلنا

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری