جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲
پرداخت حقوق و عیدی کارگران شهرداری ساری در ۱۲ بهمن

شهردار ساری گفت: همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حقوق و عیدی کارگران شهرداری ساری در ۱۲ بهمن ۹۲ پرداخت می شود.

Print Friendly, PDF & Email

مهدی عبوری پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اسلامی شهر ساری اظهار کرد: کمیته  مناسب سازی معابر در شهر ساری تشکیل شده  و برای نوروز طرح مناسب سازی در سطح شهر اجرا خواهد شد.

وی به بازدید سرزده از سکوی زباله ساری اشاره کرد و افزود:ب ه پیمانکار اخطار داده شد با توجه به نصب مخزن شیرآبه زیر سکو، نکات مربوط به بهداشت و پاکیزگی رعایت شود.

عبوری، از آمادگی خود برای بازدید های  دسته جمعی اعضای شورای شهر از پروژه های سطح شهر خبر داد و در رابطه با میزان وصولی شهرداری گفت: در مقایسه با مدت مشابه  سال قبل، وصولی شهرداری در امسال چند برابر بوده است.

شهردار مرکز استان در مورد  حفاری های سطح شهر گفت: با همه  دستگاه های حفار مکاتبه شد تا با ارائه برنامه  کوتاه مدت شش ماهه برنامه  های عمرانی شهر مختل نشود ولی تنها  شرکت گاز این برنامه را تنظیم  کرده و ارائه داد.

عبوری با اعلام  اینکه پروژه های دهه فجر شهرداری ساری با صرف ۴۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسند، برخی از این پروژه های اساسی را به شامل پل ذغالچال، خیابان پیوندی و ساداتی، پارک روشن جهان پیما، ملت و ساری کنار، ایستگاه ۶ تصفیه خانه شیرابه در مرکز دفن زباله، اتمام تملک مسیر کمربندی شمالی ،خانه فرهنگ و هنر اعلام کرد.

شهردار ساری تصریح کرد: شهرداری بدون مصوبه شورا هیچ اقدامی نمی کند چرا که آن را تخلفی محرز می داند.

عبوری با تاکید بر این که شهرداری هرگز از  اصول و قوانین  تخطی  نخواهد کرد، افزود: تنها در چارچوب اختیارات تفویض شده از سوی شورا عمل  می کنیم.

وی در خصوص شایعه اختلاف شهردار با چند عضو شورا گفت: بنده هیچ گونه مرزبندی بین اعضای شورا قائل نیستم و همه این افراد را حامی شهر می دانم.

تقویت وفاق و همدلی بین اعضای شورا و شهردار

جمال باقری، رئیس شورای اسلامی شهر ساری نیز با اشاره به شایعاتی پیرامون اختلاف بین شورا و شهرداری اظهار کرد: مردم ساری مطمئن باشند وفاق و اتحاد مورد نیاز جهت پیشبرد امور شهر بین شورا و شهرداری برقرار است و کسانی که با القا اختلاف قصد بهره برداری سو را دارند، راه بجایی نخواهند برد.

شهر ساری، مرکز مازندران بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری