جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲
نخستین شهرداری بدون دیوار داخلی شمال کشور در لاهیجان افتتاح می‌شود

شهردار لاهیجان گفت: فاز دوم ساختمان ستادی نخستین شهرداری شمال کشور با طراحی داخلی بدون دیوار «پارتیشن‌بندی» برای سهولت مراجعات مردمی دهه فجر افتتاح می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

رضا کحالی صبح امروز در نشست شهرداری این شهر با اشاره به افتتاح پروژه‌های دهه فجر لاهیجان اظهار کرد: دهه فجر امسال ۱۶ پروژه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی هزینه اجرای این پروژه‌ها را بالغ بر ۱۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این مبلغ از محل درآمدهای عمومی شهرداری و اعتبارات استانی با تلاش اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان تامین شده است.

شهردار لاهیجان، با برشمردن پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر افزود: این پروژه‌ها شامل احداث فضای سبز جنب پل تاریخی لاهیجان، زیرسازی و آسفالت معابر شهر به مقدار ۱۲۸ هزار و ۸۱۵ متر است.

وی تکمیل فاز دوم ساختمان ستادی شهرداری به عنوان نخستین شهرداری در شمال کشور با طراحی داخلی بدون دیوار «پارتیشن‌بندی» برای سهولت مراجعات مردمی است.

کحالی، پروژه گلخانه‌ شهرداری و تولید گل و گیاه، ساختمان موزه مردم‌شناسی و کلبه روستایی در پارک بعثت را از دیگر پروژه‌ها برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: دهه فجر امسال پیاده‌روسازی و فرش بتن سطح شهر، به طول ۲۸ هزار و ۲۷ متر مربع، احداث سیل‌برگردان و دیواره حفاظتی افتتاح می‌شود.

شهردار لاهیجان تکمیل و مرمت ساختمان ملکی شهرداری برای تحویل موقت به دفتر خبری صدا و سیمای مرکز گیلان، احداث ساختمان سازمان موتوری، تکمیل ساختمان سالمندان لاهیجان را از دیگر پروژه‌ها بیان کرد.

وی از کلنگ‌زنی پارک ۱۷ هزار متری در میدان کاشف‌السلطنه و احداث پل روستای تموشل در لاهیجان خبر داد و یادآور شد: احداث پارک و لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی و … از دیگر پروژه‌ها است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری