جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲
بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی شهرداری یزد تقدیم شورای شهر شد

شهردار یزد گفت: بودجه سال ۹۳ شهرداری یزد به مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان، برای طی مراحل تصویب به شورای اسلامی شهر یزد تقدیم شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از یزد رسا، محمدرضا عظیمی‌زاده با اشاره به تنظیم بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی شهرداری یزد در سال ۹۲ و تقدیم آن به شورای شهر یزد اظهار داشت: بودجه سال ۹۳ شهرداری منطبق با اهداف اسناد فرادستی همچون چشم‌انداز ۲۰ ساله و برنامه پنج‌ساله توسعه و عمران شهری شهرداری یزد تدوین شده است.

وی بیان کرد: بودجه شهرداری یزد در سال ۹۳ به طور عمده در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام سال ۹۲ تنظیم شده است.

شهردار یزد همچنین خاطرنشان کرد: برای نخستین سال، تأثیرات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی پروژه‌ها توسط معاونان مربوطه، تهیه شده و در پیوست‌های بودجه‌ای قرار خواهد گرفت.

عظیمی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری نشست هم‌اندیشی تاثیر سیما و منظر شهری بر پویایی و نشاط شهر و شهروندان یزدی بیان کرد: این نشست در راستای ارتقا اطلاعات علمی مدیران و تصمیم گیران شهری در زمینه بالا رفتن نشاط شهر همچنین شهروندان یزدی برنامه‌ریزی شده و در آینده نیز اینگونه برنامه‌ها دنبال خواهد شد.

وی همچنین در مورد ارتباط شورای شورای اسلامی شهر یزد و شهرداری نیز اظهار داشت: بین شهرداری یزد و شورای اسلامی شهر یزد تعامل خوبی برقرار است و اعضای شورای اسلامی شهر یزد در تمام زمینه‌ها همراهی خوبی با شهرداری دارند و به طور قطع با حمایت شورای شهر، شاهد به نتیجه رسیدن پروژه‌های مهم شهری خواهیم بود و توسعه و آبادانی شهر در سایه تعامل شورا و شهرداری محقق خواهد شد.

شهردار یزد در مورد همکاری تیم مدیریتی ارشد استان با شهرداری یزد نیز اظهار داشت: تعامل شهرداری با مدیریت ارشد استان و استانداری یزد همچنین دستگاه‌های مرتبط با شهرداری همیشه برقرار بوده و طی چند ماه گذشته نیز تعامل خوبی ایجاد شده است.

عظیمی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود در مورد برخی تغییرات در شهرداری یزد بیان کرد: با توجه به تجربه قبلی حضور در شهرداری نسبت به جابه‌جایی مدیران در شهرداری اقدام شده و جابه‌جایی‌ها بر اساس توانمندی افراد و سابقه کاری آنها صورت گرفته است.

وی در مورد شایعاتی که پیرامون عزل و نصب‌های صورت گرفته اظهار داشت: با توجه به اعتماد مجدد شورای اسلامی شهر و برنامه‌ریزی چهار ساله برای اداره شهرداری، تغییرات ضروری بود که با توجه به توانمندی‌های افراد، این جابه‌جایی‌ها صورت گرفته و می‌گیرد و هرگونه سفارشی در عزل و نصب‌های شهرداری یزد تکذیب می‌شود.

شهردار یزد در مورد نحوه عزل و نصب معاونت‌ها، مدیران منطقه و مدیران عامل سازمان‌ها یادآور شد: در مورد مدیریت‌ها و معاونت‌ها، تصمیم‌گیری حق قانونی شهردار است و در سازمان‌های وابسته به شهرداری که طبق اساسنامه‌های مصوب وزارت کشور اداره می‌شوند، مدیران عامل پس از انتخاب توسط شهردار به شورای سازمان معرفی و پس از تایید شورای سازمان منصوب می‌شود.

وی تاکید کرد: در مورد عزل مدیران عامل هم اختیار قانونی است و با توجه به عملکرد مدیران تصمیم‌گیری می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری