جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۲
مدیر حراست سازمان فرهنگی ورزشی معرفی شد
رئيس اداره حراست شهرداري قزوين در مراسم معارفه سيد حامد موسوي مدير حراست سازمان فرهنگي ورزشي، وجود واحد حراست در هر مجموعه ي فرهنگي را لازم و ضروري اعلام کرد.به ...

رئیس اداره حراست شهرداری قزوین در مراسم معارفه سید حامد موسوی مدیر حراست سازمان فرهنگی ورزشی، وجود واحد حراست در هر مجموعه ی فرهنگی را لازم و ضروری اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ عباس عسگری افزود: “حراست”، امنیت روانی هر مجموعه ای را تأمین کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند.

تصمیم سازی، یکی از وظایف مهم واحد حراست

عسگری در ادامه یکی دیگر از وظایف حراست را در تصمیم سازی اعلام کرد و گفت: اثرگذاری و مهمتر از آن پاسخگویی در برابر اقداماتی که در مجموعه از سوی واحد حراست صورت گرفته، از جمله وظایف این بخش مهم است.

 رئیس اداره حراست شهرداری قزوین در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ایام ا… دهه  مبارک فجر تأکید کرد: به طور حتم پس از پیروزی انقلاب روزهای ارزشمند و مقدسی در نظام اسلامی رقم می خورد، چراکه تشکیل حکومت اسلامی نعمت بزرگی برای ایران بود.

استقرار واحد حراست، گام مهمی در جهت شکوفایی ظرفیتها

در ابتدای مراسم مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین با ارائه گزارشی، روند پیشرفت امور در سازمان متبوع خود را از بدو تشکیل تاکنون، تشریح کرد.

وزیری نژاد استقرار واحد حراست و حضور مدیر جدید آن در سازمان فرهنگی ورزشی را گام دیگری در جهت شکوفایی ظرفیتهای این نهاد برشمرد.

این مسئول از قرار داشتن سازمان فرهنگی ورزشی در بین چهار سازمان فرهنگی برتر کشور خبر داد و پایلوت شدن سازمان فرهنگی ورزشی قزوین را در کشور مرهون تلاشهای صورت گرفته از سوی مدیران مجموعه در ۵ سال اخیر دانست.

وی در ادامه بیان کرد: تدوین آئین نامه های مختلف برای اولین بار در کشور به همت سازمان فرهنگی، گام مهمی در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده است و شکل گیری مدیریت جهادی از نکته های بارز الگو قرار گرفتن این سازمان در دیگر شهرهای کشور بوده و مرهون زحمت مدیران و صرف وقت در زمان غیر اداری است.

گفتنی است، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین برگزار شد، سید حامد موسوی با صدور حکمی به عنوان مدیر حراست سازمان فرهنگی ورزشی معرفی و مشغول به کار شد.

پایان پیام

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری