جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۲
منابع درآمدی فعلی شهرداری مشهد پاسخگوی خدمات نیست

عضو شورای شهر مشهد گفت: منابع درآمدی فعلی شهرداری مشهد پاسخگوی ارائه خدمات نیست و باید منابع جدیدی در این زمینه تهیه شود.

Print Friendly, PDF & Email

براتعلی خاکپور عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وجود درآمدی پایدار برای شهرداری نشانگر وجود مدیریت صحیح و منطقی است به صورتی که شهرداری متحمل هزینه‌های اضافی نشود و همواره درآمد مطمئن باشد.

وی تصریح کرد: در آمدهای فعلی شهرداری مشهد جوابگوی خدماتی که به شهر ارائه می‌شود نیست بلکه باید منابع درآمدی پایدار و جدید ایجاد شود.

خاکپور عنوان کرد: شهرداری باید به عنوان یک سازمان عمومی در شهر به اجرای مشارکت در پروژه‌های کلان باشد و در این زمینه به اجرای سیاست‌های اصلی خود کند.

وی افزود: ایجاد معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری در بدنه اصلی شهرداری مشهد کاری به‌جا و نو اندیشانه بود به طوری‌که اطمینان و اعتماد مردم جذب شد تا چنین اقداماتی صو رت بگیرد.

خاکپور اظهار کرد: این معاونت هم‌ اکنون موفقیت‌های زیادی کسب کرده و زمینه مشارکت ویژه شهرداری در پروژه‌های شهری را فراهم ساخته است.

عضو شورای شهر مشهد افزود: منابع درآمدی که معاونت اقتصادی برای شهرداری مشهد فراهم ساخته است در مدیریت شهر سال آینده راهگشا است و هزینه‌های لازم برای اجرای پروژه‌های بزرگ شهری را تامین می‌کند.

خاکپور گفت: معاونت اقتصادی باید زمینه جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی کلان را فراهم کند، چرا که مشهد شهری فراملی است و در مقیاس بین‌المللی رتبه بندی می‌شود.

وی افزود: معاونت اقتصادی شهرداری مشهد باید زمینه جذب سرمایه‌های ملی و بین‌المللی را در مقابل تسهیلات و تمهیدات لازم فراهم آورد تا در آینده سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کنیم.

عضو شورای شهر مشهد اظهار کرد: جذب سرمایه‌گذار در مشهد سبب ایجاد زیرساخت‌های رفاهی اجتماعی و شهری می‌شود و همین علت برای ایجاد شادابی، نشاط و آبادانی در شهرها می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری