جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۲
شهرداری بجنورد برای سرمایه‌گذاری عضو کنسرسیوم خارجی شد
روح‌الله براتیان ظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی شهرداری به خبرنگاران گفت: خوشبختانه توانستیم شهرداری بجنورد را وارد کنسرسیوم سرمایه‌گذاری خارجی کنیم. وی با بیان اینکه این موضوع اخیراً ...

روح‌الله براتیان ظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی شهرداری به خبرنگاران گفت: خوشبختانه توانستیم شهرداری بجنورد را وارد کنسرسیوم سرمایه‌گذاری خارجی کنیم.

وی با بیان اینکه این موضوع اخیراً برای شهرداری بجنورد رقم خورد، افزود: بخشی از منابع سرمایه‌گذاری در این شهر از محل صندوق توسعه ملی تأمین می‌شود.

براتیان با تاکید بر اینکه شهرداری بجنورد هم اکنون عضو این کنسرسیوم به شمار می‌رود اظهار داشت: قرار است تا در چهاردهم این ماه همایشی در ترکیه برگزار شود که از شهرداری بجنورد هم دعوت به عمل آمده است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های شهرداری برای آسفالت و شن‌ریزی معابر گفت: هم اکنون کار ساماندهی معابر، جدول‌کشی و آسفالت برخی از معابر این شهر از جمله خیابان هجرت از سوی شهرداری آغاز شده است.

شهردار بجنورد با تاکید بر اینکه قیر لازم برای آسفالت این معابر تأمین شده است، افزود: در صورتی‌که وضعیت جوی اجازه بدهد، آسفالت و یا روکش آسفالت این قسمت از معابر شهر به زودی انجام می‌شود.

به گفته وی، سایر نقاط شهر بجنورد نیز که نیازمند آسفالت بوده به تدریج انجام خواهد شد.

شهردار بجنورد اضافه کرد: هم‌زمان با کار آسفالت، لکه‌گیری معابر مختلف شهر بجنورد نیز از سوی اکیپی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه طی هماهنگی‌هایی که در نشست معاون عمرانی شهرداری به عمل آمده، مقرر است تا کوچه‌های حواشی شهر نیز شن‌ریزی و زیرسازی شود، گفت: آسفالت و شن‌ریزی معابر این شهر از رویکردهای شهرداری به شمار می‌رود.

براتیان همچنین از ممنوعیت نصب هرگونه داربست در این شهر خبر داد و اظهار کرد: اجرائیات شهرداری مکلف است تا این‌گونه داربست‌ها را از سطح شهر جمع‌آوری کند.

شهردار بجنورد تصریح کرد: اخیراً نیز داربست یکی از دستگاه‌ها در این راستا جمع‌آوری شد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری