جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۲
برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت شهرداری ملایر اولویت بندی شده است

سرپرست شهرداری ملایر از اولویت بندی برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت در شهرداری خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا کرمی بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به اینکه ملایر یکی از شهرهای شاخص استان همدان محسوب می شود، افزود: در این راستا شهرداری ملایر تا کنون اقدامات خوبی را در راستای خدمت بهتر به شهروندان ارائه داده است.

وی به ظرفیتهای ملایر در بخش های تفریحی و فضای سبز اشاره کرد و  افزود: برای توسعه بهتر شهر ملایر برنامه های کوتاه و بلندمدتی توسط شهرداری اولویت بندی شده است.

سرپرست شهرداری ملایر تعامل و مشارکت دستگاها و مردم را در توسعه و عمران شهری و خدمت رسانی مطلوب بسیار مهم خواند و گفت: در این راستا رسانه ها نیز نقش بسزایی دارند که شهرداری در این زمینه نیازمند همکاری بیشتر رسانه ها است.

وی به اقدامات و برنامه های انجام شده در شهرداری ملایر اشاره کرد و گفت: تعریض خیابان های اصلی شهر، رفع مشکل ترافیک، تمرکز زدایی از مرکز شهر از جمله این اقدامات بوده است.

وی همچنین ایجاد موزه بلدیه و افتتاح فرهنگسرا، احداث شهربازی مسقف، راه اندازی سایت گردشگری مجازی در سایت شهرداری را از دیگر  از اقدامات شهرداری برشمرد.

وی در ادامه از ساماندهی دست فروشان و سد معبر ملایر خبر داد و گفت: دست فروشان برای عبور و مرور مشکلاتی را در شهر ایجاد می کنند که ساماندهی آنها باعث تسریع در رفت و آمد و تردد در خیابانهای شهر می شود.

وی در ادامه از احداث تقاطع های غیرهمسطح در میدان تعاون و انقلاب ملایرخبر داد و گفت: برای احداث تقاطع غیرهمسطح ملایر از سوی استانداری همدان سه میلیارد تومان ابلاغ شد که از سال آینده عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان انقلاب شروع می شود.

وی همچنین از تخفیف ۳۰ درصدی عوارض کمیسیون ماده ۱۰۰ از اول تا ۲۳ بهمن ماه سال جاری خبر داد و افزود: این تخفیفات شامل عوارض ساخت، نوسازی و نمای برتر است.

کرمی به انجام برنامه های شهرداری ملایر در دهه فجر اشاره کرد و گفت: آذین بندی و نصب پرچم در خیابانهای ملایر، غبارروبی گلزار شهدای ملایر، برپایی نمایشگاه عکس انقلاب ملایر و جنگ فجر، پرواز پاراموتورها در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نورافشانی و آتش بازی در شب ۱۹ بهمن ماه از برنامه های شهرداری ملایر در دهه فجر است.

کرمی در ادامه گفت: پرسنل شهرداری ملایر در راهپیمایی ۲۲ بهمن طوماری با عنوان میثاق با امام و ولایت تهیه و مردم نظرات خود را نوشته و امضاء می کنند .

وی همچنین از فرستادن یک هزارو ۳۵۷ بالن به آسمان در روز ۲۲ بهمن در شهر ملایر خبر داد و گفت: پنج هزار پاکت رنگی با شعار انقلاب در بین راهپیمایان توزیع می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری