جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۲
شهرداری همدان به دنبال کار انحصاری در شهر نیست

شهردار همدان گفت: شهرداری به دنبال کار انحصاری در شهر نبوده و به دنبال کار هماهنگ و همسان در سطح شهر است.

Print Friendly, PDF & Email

شهرداری همدان از ابتدای روی کار آمدن شهردار جدید به دنبال ایجاد فضاهای شاد و با نشاطی بود و معتقد بود که شهرداری می‌تواند متولی تمام برنامه‌ها و جشنواره‌های سطح شهر باشد.

این صحبت‌ها در شب افتتاحیه جشنواره تئاتر کودک از سوی شهردار همدان مطرح شد اما گویا نظر شهرداری در چند ماه اخیر تغییر کرده است.

امیررضا یوسفیان در حاشیه مراسم شعر طنز که یکی از برنامه‌های جشنواره زمستانی است، در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که شهرداری چه زمانی متولی برنامه‌های فرهنگی می‌شود، افزود: کار خرد جمعی محصول خوبی خواهد داشت و کار مورد انتظار ما نیز همین است.

وی با بیان اینکه شهرداری به دنبال کار انحصاری در شهر نیست، اظهار کرد: ما به دنبال کار هماهنگ و همسان در سطح شهر هستیم، تا انتظارات مردم را در بخش فرهنگی برآورده کنیم.

شهردار همدان همکاری و تعامل ادارات را موجب خروجی مثبت برنامه‌ها دانست و گفت: در برنامه‌های فرهنگی نباید به دنبال صنف بود بلکه کارهای جمعی باید انجام شود.

وی با بیان اینکه شهرداری در هر جشنواره‌ای حمایت‌های خود را داشته است، اظهار کرد: شهرداری در نمایشگاه کتاب و جشنواره تئاتر کودک همکاری خوبی داشت.

یوسفیان با اشاره به فضاسازی و آذین‌‎بندی همدان در جشن‌های دهه فجر و جشنواره زمستانی نیز اظهار کرد: معاونت فرهنگی شهرداری با همکاری ستاد اجرایی دهه فجر استانداری، فضاسازی و آذین‌بندی همدان را برای جشن‌ ملی دهه فجر و برگزاری جشنواره زمستانی انجام داد.

وی در پایان با بیان اینکه جشنواره زمستانی اوقات فراغت شبانه همدانی‌ها را پر کرده است، افزود: در شب‌های سرد و طولانی زمستان که اوقات فراغت زیاد است، شب‌های خوبی رقم می‌خورد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری