جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۲
شهرداری‌ کرمانشاه ۳ سال بدون حسابرسی
رییس کمیسیون اقتصادی شورای شهر کرمانشاه گفت: سه سال است که شهرداری کرمانشاه حسابرسی نشده است. مهندس حسن مرادقلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: ...

رییس کمیسیون اقتصادی شورای شهر کرمانشاه گفت: سه سال است که شهرداری کرمانشاه حسابرسی نشده است.

مهندس حسن مرادقلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: یکی از راهکارهای نظارتی بر شهرداری اعمال کارهای حسابرسی است که متاسفانه در طول سه سال گذشته هیچ‌گونه حسابرسی از شهرداری کرمانشاه به عمل نیامده است.

وی افزود: از آنجایی که شهرداری یک نهاد دولتی نیست، بنابراین سازمان بازرسی و دیوان محاسبات نظارتی بر عملکرد آن ندارند، بنابراین نیاز است که اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم از طریق شرکت‌های حسابرسی معتبر اقدام به حسابرسی شهرداری کنند.

عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: بخش عمده هزینه‌های مصرفی در شهرداری کرمانشاه، بخش هزینه‌های جاری است که در هزینه‌کرد آن دست مدیران شهرداری بسیار باز است، بنابراین ممکن است که در این بخش تخلفاتی صورت گرفته باشد.

مرادقلی تاکید کرد: کار حسابرسی از شهرداری کرمانشاه باید حتما صورت گیرد و این مهم جزء اولویت‌های کاری شورای شهر خواهد بود.

رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر کرمانشاه اظهارکرد: هرچقدر که عملکردها برای عموم مردم روشن‌تر باشد، آنها نیز با اعتماد بیشتری به خادمان خود نگاه می‌کنند.

وی یادآور شد: کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر کرمانشاه از عموم مردم کرمانشاه و هر شخصی که ایده نابی برای توسعه شهر دارد، دعوت می‌کند که پیشنهادات خود را به این کمیسیون ارائه دهند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری