جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۲
رییس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری تهران منصوب

طی حکمی از سوی محمدباقر قالیباف شهرام گیل‌آبادی به عنوان رییس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری تهران منصوب و جایگزین نامدار صداقت شد.

Print Friendly, PDF & Email

ایسنا، مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شامل ۳ معاونت ارتباطات، روابط عمومی و امور بین‌الملل است و سطح سازمانی این مرکز بر اساس مصوبه شورای شهر معادل معاون شهردار تهران تعیین شده است.

شهرام گیل‌آبادی پیش از این مدیریت رادیوهای تهران، جوان و نمایش را در کارنامه کاری خود دارد و آخرین فعالیت او معاون اطلاع‌رسانی و پژوهش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است و بسیاری از اصحاب رسانه دوران مدیریت او در رادیو جوان را به عنوان نقطه طلایی عمر این شبکه قلمداد می کنند. او در مرکز هنرهای نمایشی رادیو نیز منشاء اتفاقات نوینی شد که مهمترین نتیجه آن تاسیس شبکه رادیویی نمایش بود. بسیاری از اهالی هنر و اصحاب رسانه شهرام گیل‌آبادی را به عنوان مدیری ساختار شکن، با ارتباطات موثر و ایده‌های بکر می شناسند.

گفتنی است، نامدار صداقت بیش از پنج سال و هفت ماه به عنوان مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری تهران با تیم مدیریتی محمد باقر قالیباف همکاری داشته است.

مراسم تودیع نامدار صداقت و معارفه شهرام گیل‌آبادی با حضور شهردار تهران و جمعی از اهالی هنر و اصحاب رسانه روز سه‌شنبه هشتم بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح در سالن ایران زمین واقع در خیابان بهشت، برگزار می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری