جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
تعیین قاضی ویژه مبارزه با تخلفات قانون شهرداری آبیک

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک از تعیین قاضی ویژه مبارزه با تخلفات قانون شهرداری در شهر آبیک خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

جواد یاوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبیک اظهار داشت: با توجه به گذشت بیش از سه ماه از وجود سرپرست در شهرداری آبیک و نبود شهردار، شاهد نابسامانی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز و سد معابر در شهر آبیک بودیم که با انتصاب شهردار جدید، بر ساماندهی وضعیت ساخت و ساز در این شهر تأکید شد.

وی افزود: به منظور ساماندهی بر امور ساخت و ساز و مبارزه با تخلفات قانون شهرداری، قاضی ویژه‌ای تعیین و ابلاغ لازم صادر شد.

این مسئول ادامه داد: با همکاری مأموران اجرائیات شهرداری آبیک، برخورد شدید و جدی با متخلفان قانون شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: هر زمانی پلیس ساختمان و مأموران اجرائیات شهرداری آبیک حکم دهند، طبق قانون با متخلفان برخورد می‌شود.

یاوری اضافه کرد: هم‌زمان با اجرای طرح مبارزه با متخلفان قانون شهرداری، مسئولان شهرداری هم باید زمینه‌های لازم را برای پیشگیری از تخلف فراهم کرده و نسبت به ساماندهی امور اقدام کنند.

دستگیری سه سارق در آبیک

یاوری از دستگیری سه سارق در هفته گذشته در شهرستان آبیک خبر داد و بیان کرد: در آذر ماه امسال، چند فقره سرقت از منازل مسکونی شهروندان آبیکی گزارش شد و آمار سرقت‌ها رو به افزایش بود.

وی اضافه کرد: برای شناسایی سارقان که سرقت‌های مشابه‌ای انجام می‌دادند، گشت‌های پلیس را در مناطق مختلف شهر آبیک افزایش دادیم و ناامنی برای سارقان فراهم شد.

این مسئول تصریح کرد: سارقان دستگیر شده ساکن استان البرز هستند که با دستگیری آنها، شیوه‌ها و شگردهای این نوع سرقت‌ها در شهرستان آبیک از بین رفت.

یاوری خاطرنشان کرد: تحقیقات مقدماتی از سه سارق دستگیر شده ادامه دارد، ولی نشانه‌ها بیانگر این است که ۱۵ فقره سرقت مرتکب شده‌اند، گرچه سارقان هنوز اعتراف نکرده‌اند.

وی افزود: مقداری از اموال مسروقه سارقان در استان البرز نیز در ادامه بازرسی‌ها کشف شده است.

وی افزود: طبق گزارش نیروی انتظامی شهرستان آبیک در دی ماه امسال، ۲۴ فقره سرقت در شهرستان آبیک صورت گرفته است.

این مسئول ادامه داد: سه سارق دستگیر شده عضو یک باند سرقت بوده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری