جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
استخدام دو شغله ها در شهرداری اصفهان خلاف قانون است

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: استخدام افراد دو یا چند شغله در شهرداری اصفهان خلاف قانون استخدامی کشور است.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش ایرنا،ˈاحمد شریعتیˈ روز شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی َشهر اصفهان اظهار کرد: در حالی که با شماری زیاد از جوانان فارغ التحصیل جویای کار در شهر اصفهان مواجه هستیم، شهرداری اقدام به استفاده از افراد بازنشسته کرده است.

وی با انتقاد از عدم شفافیت در استخدام نیروها در شهرداری اصفهان گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیز باید درباره آزمون استخدامی خود به شورای اسلامی شهر توضیح دهد.

نماینده شهردار اصفهان در این جلسه با رد عدم شفافیت استخدام نیروها در شهرداری گفت: همه جا بر اساس قانون عمل کرده ایم.

ابوالقاسم گلستان نژاد در پاسخ به احمد شریعتی اظهار کرد: به کارگیری نیروهای بازنشسته خلاف قانون نیست اما مصادیق به کار گرفتن افراد چند شغله در شهرداری اصفهان قابل بررسی است.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز از اعضای شورا خواست مصادیق تخلفات شهرداری درباره استخدام نیروها را به صورت مکتوب به شورا برای پیگیری ارائه دهند.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این جلسه آلودگی هوای کلانشهر اصفهان را ناشی از نگرش نادرست به مسائل و علمی نبودن شهرسازی عنوان کرد.

ˈغلامرضا شیرانˈ صحبت در باره آلودگی هوا توسط مسوولین را مد جدید رسانه ای خواند و گفت: اعمال مسوولان با حرفهایشان نمی خواند.

رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان نیز از دور شدن سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری انتقاد کرد و گفت: این سازمان درگیر مسائلی شده که متولی قانونی دارد.

ˈغلامحسین صادقیانˈ افزود: در حالی که گزارشهای بلندی از اقدامات انجام شده در حوزه ساماندهی مشاغل ارائه می شود چیز محسوسی در عمل مشاهده نمی شود.

وی خواستار بررسی تاثیر بازارهای روز کوثر بر اقتصاد و کسبه محلات اطراف این بازارها شد.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر اصفهان نیز توسعه بازارهای روز کوثر را تهدیدی برای جامعه اصناف خواند و گفت: گسترش این بازارها موجی از بیکار شدگان را روانه جامعه خواهد کرد.

رسول جهانگیری اضافه کرد: برای موفقیت در ساماندهی اصناف و مشاغل شهری باید از متولیان اصناف کمک گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری