جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
تقدیم لایحه‌ بودجه‌ سال آتی شهرداری کرمان به شورا / افزایش ۱۵ درصدی عوارض شهرداری کرمان

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: لایحه‌ بودجه‌ سال آتی شهرداری کرمان به موقع به شورای اسلامی شهر تقدیم شد.

Print Friendly, PDF & Email

فتح‌الله مویدی، از ارسال به موقع لایحه‌ بودجه‌ سال آتی شهرداری کرمان به شورا خبر داد و اظهار کرد: بخشی از مفاد لایحه‌ بودجه‌ شهرداری در سال آینده، مشابه بودجه‌ امسال است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان افزود: کلیات این بخش از لایحه‌ بودجه، بر مبنای بحث‌ها و تبادل‌نظرهای کارشناسانه‌ای که در کمیسیون بودجه انجام شده بود، در شورای عمومی گذشته به تصویب رسید.

مویدی با بیان اینکه بخش جدید بودجه‌ سال آینده‌ شهرداری کرمان، در شورای عمومی در حال بررسی دقیق و کارشناسانه است، افزود: تلاش بر این است که این بخش از بودجه نیز بررسی شده و به تصویب برسد.

افزایش ۱۵ درصدی عوارض شهرداری کرمان در سال آینده

وی از افزایش ۱۵ درصدی عوارض شهرداری در سال آینده نسبت به امسال خبر داد و گفت: با توجه به تورمی که در سال آینده پیش‌بینی می‌شود که بی‌شک هزینه‌ زیادی را بر شهرداری تحمیل می‌کند، این افزایش عوارض الزامی است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان خاطرنشان کرد: لایحه‌ بودجه‌ شهرداری با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی و توان شهروندان و هم‌چنین هزینه‌های شهرداری به طور دقیق مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و با حضور نمایندگان شهرداری مصوب می‌شود.

مویدی با بیان این‌که شهرداری بودجه‌ دولتی در اختیار ندارد و باید شهر را با عوارضی که شهروندان پرداخت می‌کنند اداره کند، خاطرنشان کرد: به همین سبب همشهریان باید به موقع عوارض خود را پرداخت کنند تا فعالیت‌های شهرداری با مشکل مواجه نشود.

تخفیف‌های ویژه‌ شهرداری در سه ماه پایانی سال

وی با اشاره به تخفیف‌های ویژه‌ شهرداری در سه ماه پایانی سال، تصریح کرد: شهرداری در دی‌ماه ۲۵ درصد، در بهمن‌ماه ۲۰ درصد و در اسفند ماه ۱۵ درصد برای پرداخت عوارض تخفیف داده است که شهروندان باید از این موقعیت به دست آمده استفاده کرده و عوارض خود را با برخورداری از تخفیف پرداخت کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان  خاطرنشان کرد: شهروندان برای زیباسازی شهر و تسریع در اجرایی کردن پروژه‌های مختلف، باید عوارض و جرایم معوق خود را پرداخت کرده و شهرداری را در این راه یاری کنند./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری