جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
تعامل شهرداری و پلیس راهور مشکلات حوزه ترافیک رفع می‌کند
شهردار بندرعباس تأکید کرد: با تعامل شهرداری و پلیس راهور مشکلات حوزه ترافیک شهری رفع می شود.   به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، عباس امینی زاده در نشست مشترک ...

شهردار بندرعباس تأکید کرد: با تعامل شهرداری و پلیس راهور مشکلات حوزه ترافیک شهری رفع می شود.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، عباس امینی زاده در نشست مشترک شهرداری و پلیس راهور که در خصوص مدیریت ترافیکی و خدماتی شهر بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: در سالهای گذشته تلاش‌های خوبی در حوزه ترافیک با همکاری شهرداری و پلیس راهور انجام شده، اما بخشی از آن نیاز به بررسی و نظرات کارشناسی بیشتری دارد.

 

وی بررسی مسائل ترافیکی شهر را نیازمند تشکیل کارگروه تخصصی با حضور کارشناسان شهرداری و پلیس راهور یادآور شد، امروز دور هم جمع شده‌ایم تا بر اساس شرح وظایف و بر پایه تعامل و ارتباط به یک هدف مشترک که خدمت به شهروندان است دست یابیم.

 

شهردار بندرعباس عنوان کرد: یکی از مشکلات اساسی موجود در شهرداری را بافت فرسوده عنوان کرد و افزود این بافت جمعیت زیادی از مردم شهرداری را در خود جای داده که این امر ضرورت تعامل در رسیدگی به مشکلات آنان را بیشتر می‌کند.

 

امینی زاده در خصوص مدیریت ترافیک و حمل و نقل شهرداری اضافه کرد: توسعه، ساخت، اصلاح و بهسازی، رفع سد معبر و هوشمند سازی امکانات و تجهیزات حوزه ترافیک از نیازهای اساسی در سطح شهر بندرعباس است.

 

وی همچنین آموزش صحیح و موثر بر اساس زمان و نوع مخاطب را مهم خواند و خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر پلیس راهور در کنار شهرداری علیرغم کمبود امکانات تلاش‌های چشمگیری در سطح شهر داشته و دارد.

 

این مقام مسئول ادامه داد: در سال‌های گذشته نیز شهرداری بندرعباس با توجه به مشکلات اقتصادی و شرایط سخت جامعه تلاش های خود را در جهت بهبود ترافیک و حمل و نقل شهری انجام داده اما با این حال این مسائل بر روی توسعه زیرساخت‌ها و تجهیزات تاثیر گذاشته است.

 

رئیس پلیس راهور استان هرمزگان نیز در این نشست با بیان اینکه از گذشته تعامل خوبی بین پلیس راهور و شهرداری وجود داشته است ابراز امیدواری کرد: با حضور شهردار جدید این ارتباط در جهت حل مشکلات شهر و شهروندان مستحکم تر شود.

 

سرهنگ تیمور سپهوند افزود: تمام تلاش پلیس و شهرداری این است که با تعامل و اجرای طرح‌های کارشناسی شده در سطح شهر و به خصوص حوزه ترافیک، گرهی از کار مردم باز شود تا مردم با آرامش و آسایش محیطی بیشتری به زندگی خود ادامه دهند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری