جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
دومین میدان میوه و تره بار در شهرداری سمنان ایجاد می شود

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از ایجاد سازمان آرامستانها و همچنین دایر شدن دومین میدان میوه و تره بار در این شهرداری خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

جواد نجاریانی صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل شهرداری سمنان با اشاره به اینکه پروژه جدید شهرداری احداث دومین میدان میوه و تره بار شهر سمنان است اظهار داشت: در نظر است این میدان میوه در قسمت شرقی شهر ایجاد شود.

وی افزود: احداث میدان میوه و تره بار جدید با هدف خارج کردن میدان فعلی از حالت تک قطبی و ارائه میوه و تره بار بهتر و ارزانتر به مردم سمنان است.

این مقام مسئول اظهار داشت: چند منطقه برای ایجاد این میدان در نظرگرفته شده که پس از بازدید شهردار از این اماکن، مکان قطعی احداث مشخص می شود و سازمان میادین میوه و تره بار میتواند برای عقد قرارداد و اقدامات بعدی اقدام کند.

نجاریانی از تشکیل کمیته آرامستا نها در شهرداری سمنان خبر داد و افزود: شهردار و مدیران شهری در این کمیته عضویت دارند و در حال بررسی مشکلات وادی السلام از جمله تأمین روشنایی مناسب و فضای سبز آن هستند تا در سال ۱۳۹۳ آن را تبدیل به آرامستان کنند.

وی اظهار داشت: همچنین قرار است سازمان آرامستان ها در شهرداری سمنان تشکیل شود تا همه آرامستان های سطح شهر از جمله وادی السلام، امامزاده یحیی (ع) و امامزاده علی بن جعفر(ع) را ساماندهی کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان همچنین از اجرای سیستم اتوماسیون در وادی السلام سمنان خبر داد.

وی ترمینال این شهر را یکی از معضلات جدی دانست و افزود: معتقدیم ترمینال فعلی درخور شأن مردم سمنان نیست و به همین دلیل شهرداری تصمیم گرفته تا این دغدغه چند ساله را با احداث یک ترمینال جدید برطرف کند.

به گفته وی زمین نهایی در ضلع جنوب غربی و جنوب شرقی سمنان برای احداث ترمینال در نظر گرفته شده که انتخاب قطعی آن نیز منوط به نظر شهردار است.

این متخصص مدیریت شهری افزود: پس از مکان یابی، طرح احداث ترمینال تهیه و شهرداری سمنان برای آن اعتبار مصوب خواهد کرد.

نجاریانی ساماندهی اجرائیات شهرداری را از دیگر اقدامات در دست اجرا در معاونت خدمات شهری بیان و تصریح کرد: از این پس کارکنان اجرائیات شهرداری با لباس متحد الشکل کار خود را انجام می دهند و دارای کارت، اتیکت و قابل شناسایی از سوی شهروندان هستند.

به گفته وی این اقدام در راستای تکریم شهروندان خوب شهراخلاق صورت گرفته و شهروندان می توانند تغییر و تحول را احساس کنند و کارکنان اجرائیات هم برخورد خوب و مناسبی باشهروندان خواهند داشت./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری