جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
به‌کار‌گیری افراد بازنشسته در شهرداری منع قانونی ندارد

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان با بیان اینکه به کار‌گیری افراد بازنشسته در شهرداری منع قانونی ندارد، گفت: دولت در این زمینه هیچ منع قانونی را لحاظ نکرده است.

Print Friendly, PDF & Email

ابوالقاسم گلستان‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به توجه شهرداری به تمام نیاز‌های شهری در راستای تدوین لایحه بودجه اظهار کرد: تهیه و تدوین لایحه بودجه شهرداری اصفهان با برنامه‌ریزی و انجام پژوهش‌های لازم صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: مصوبه مدیریت سلامت در جلسه گذشته شورای شهر تصویب شده است و شورای شهر طی سه ماه باید ساز و کار‌های قانونی اجرای این مصوبه را مشخص کند.

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان در اعتراض به شورای شهر مبنی بر کمبود اعتبارات اختصاص یافته به مساجد گفت: در حال حاضر مساجد شهر اصفهان با مشکل کمبود اعتبار مواجه نیستند و هر ساله شهرداری اصفهان بودجه‌های خوبی را به مساجد اختصاص می‌دهد.

وی به راه‌اندازی بازار‌های کوثر در اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد بازار‌های کوثر ممکن است بر روی کار‌کرد و عملکرد کسبه جزء موجود در مناطق اثر بگذارد، اما در حال حاضر مردم رضایت بسیاری از کالا‌های ارائه شده در این بازار‌ها دارند.

گلستان‌نژاد قیمت اجناس و کالا‌ها را در سطح شهر بسیار متفاوت دانست و تاکید کرد: شورای سوم با سیاست رسیدگی به نیاز‌های مردم در سطح شهر بازار‌های کوثر را در اصفهان راه‌اندازی کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه ارزیابی صورت گرفته از شهروندان در راستای وضعیت فعالیت بازار‌های کوثر مثبت بوده است، افزود: شهرداری با راه‌اندازی بازار‌های کوثر تلاش کرده است که به نیاز‌های مردم در سطح شهر پاسخ بدهد.

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان گفت: استخدام نیرو در شهرداری اصفهان شفاف است و نیرو‌های شهرداری در یک روند قانونی استخدام می‌شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به کار‌گیری افراد بازنشسته در شهرداری منع قانونی ندارد، اظهار کرد: دولت در این زمینه هیچ منع قانونی را لحاظ نکرده است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری