جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۲
شهرداری کاشمر را با ۷۶ میلیون تومان تحویل گرفتم

شهردار کاشمر گفت: کل موجودی حساب‌های شهرداری کاشمر را در ابتدای ورود با ۷۶ میلیون تومان تحویل گرفتم.

Print Friendly, PDF & Email

جعفر سلیمانی صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر کاشمر اظهار کرد: شهرداری کاشمر در حال حاضر حقوق پرسنل خود را به سختی پرداخت می‌کند و ما در حال راه‌اندازی چرخ‌های شهرداری هستیم چراکه شهرداری کاشمر تاکنون مشکلی برای پرداخت حقوق کارکنان خود نداشته و ما باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهیم.

شهردار کاشمر افزود: با توجه به این مشکلات مالی که شهرداری کاشمر با آن دست به گریبان است تا زمانی که ضرورتی ایجاب نکند شورای شهر نباید توافقاتی در حد ۴۰۰ یا ۵۰۰ میلیون تومان را تصویب کند چراکه پیش‌بینی می‌کنیم از بودجه بیش از ۱۷ میلیارد تومانی شهرداری حدود ۱۰ میلیارد تومان آن محقق شود.

وی با تأکید بر لزوم افزایش بهره‌وری کارکنان شهرداری خاطرنشان کرد: متأسفانه سیستم اداری زمان مزد است و کارمزد نیست یعنی یک نیروی انسانی بر اساس مدت زمانی که کار کرده است حقوق دریافت می‌کند نه بر اساس کار مفیدی که انجام داده که این روش باید اصلاح شود.

سلیمانی تصریح کرد: اجازه هیچ سوءاستفاده‌ای از شهرداری را به گروه‌های سیاسی نمی‌دهیم و به این حد از بلوغ رسیده‌ایم که از جایگاه شهرداری برای فعالیت‌های سیاسی استفاده نکنیم./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری