جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۲
شهرداری اصفهان اعتقادی به هزینه‌کردن برای سلامت شهروندان ندارد
یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بعد سلامت در بودجه شهرداری اصفهان در نظر گرفته نشده است و شهرداری اصفهان هنوز اعتقادی به اختصاص هزینه برای سلامت شهروندان ندارد.   عدنان ...

یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بعد سلامت در بودجه شهرداری اصفهان در نظر گرفته نشده است و شهرداری اصفهان هنوز اعتقادی به اختصاص هزینه برای سلامت شهروندان ندارد.

 

عدنان زادهوش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه اصفهان، اظهار کرد: اگرچه هنوز بودجه رسما به شورای شهر واگذار نشده، اما با توجه به اطلاعاتی که ما در جلسات به دست آورده‌ایم چند اشکال به بودجه مطرح است.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه در بودجه سال ۱۳۹۳ هیچ دیدگاه سلامتی وجود ندارد، افزود: بعد سلامت در بودجه شهرداری اصفهان در نظر گرفته نشده است و شهرداری اصفهان هنوز اعتقادی به اختصاص هزینه برای سلامت شهروندان اصفهان ندارد.

 

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: کمیسیون سلامت و کمیته‌های زیر مجموعه آن در شورای اصفهان تشکیل شده است و ایجاد مدیریت سلامت جزء پیشنهادات مصوب شورای شهر بوده است اما متاسفانه در بودجه‌ای که ارسال شده چنین دیدگاهی وجود ندارد و چنین تخلفی به صورت کلی بودجه را زیر سوال می‌برد.

 

زادهوش به بودجه مناطق محروم، اشاره و تصریح کرد: شهرداری مثل همیشه به مناطق محروم کم توجهی کرده است و در واقع ظلم بزرگی به این مناطق انجام داده است، متاسفانه شهرداری هنوز دیدگاه خود را به سمت توجه به مناطق محروم نبرده و باید گفت این مناطق هنوز دغدغه‌ی شهرداری نشده است.

 

وی گفت: زمانی که شهرداری اینگونه پیش می‌رود باید در شورای شهر قوانینی مصوب کنیم که شهرداری به سمت اجرای درست طرح‌ها پیش برود و اگر افرادی دیدگاه درست برای اجرای طرح‌ها ندارند باید جلوی این افراد ایستاد و عذر آن‌ها را خواست.

 

این عضو شورای شهر اصفهان با بیان اینکه در اجرای متروی شهر اصفهان در چند سال گذشته کم کاری انجام شده و هیچ شکی در این امر وجود ندارد، تاکید کرد: علت این کم کاری نیز نبود هماهنگی میان شهرداری و استانداری است و در این میان مردم اصفهان ضرر کردند و ادامه این روند در حالی که نظرسنجی‌های نشان می‌دهد اولویت اول مردم است به کار و سرمایه مردم اصفهان ضرر می‌رساند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری