جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۲
تصویر محله هادی آباد در فرهنگسرای بانو
مدير عامل سازمان سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: 40 فرم عکس با ابعاد 50 در 70 براي به تصوير کشيدن سبک زندگي و آداب و رسوم ساکنين هادي آباد ...

مدیر عامل سازمان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: ۴۰ فرم عکس با ابعاد ۵۰ در ۷۰ برای به تصویر کشیدن سبک زندگی و آداب و رسوم ساکنین هادی آباد در فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س) به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ سعید وزیری نژاد افزود: ساکنین محله ی هادی آباد از جمله افرادی هستند که به آداب و رسوم و فرهنگ ایرانی و اسلامی اهمیت زیادی می دهند و این در زندگی روزمره ی آنها جلوه ی خاصی دارد.

وی ضمن اینکه هادی آباد را محله محروم شهر اعلام می کرد، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه عکس از چنین محله هایی و حتی دیگر محلات شهر، در معرفی بیشتر مکانهای زندگی شهروندان مفید خواهد بود.

وی ادامه داد: عکاسانی که نسبت به جمع آوری این عکسها در طول یک سال اقدام کردند فرهنگ، سبک زندگی، بافت شهری و حتی چگونگی تعامل مردم محله برایشان مهم بوده است.

گفتنی است، در این نمایشگاه مهشید بهرام فرد، فاطمه توسلیان، وحید علیمردانی، امیر عبدالحسینی، الهه محمدی نژاد، امیر محمدی والا، فاطمه نوروزی و فهیمه هدایتی ۸ عکاسی هستند که عکسهای آنها در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است، علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه ساعت ۹ تا ۱۳ و بعد از ظهر از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س) واقع در بلوار نوروزیان مراجعه کنند

پایان پیام

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری