جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۲
تلاش کارگاه یک جرعه زندگی در ارتقاء مهارت ارتباط کلامی شهروندان مفید است
معاون خدمات شهري شهرداري قزوين در جريان بازديد از کارگاه آموزشي يک جرعه زندگي "مردم" را سرمايه هاي اجتماعي شهر برشمرد و بر استفاده از اين سرمايه، در تحقق برنامه ...

معاون خدمات شهری شهرداری قزوین در جریان بازدید از کارگاه آموزشی یک جرعه زندگی “مردم” را سرمایه های اجتماعی شهر برشمرد و بر استفاده از این سرمایه، در تحقق برنامه های شهری، تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ حسین بهزاد پور افزود: این تعامل دو طرفه با مردم، می تواند به صورت مشارکتی تحقق یابد و در طول سال استمرار داشته باشد.

وی در این بازدید ضمن مثبت ارزیابی کردن بازتابهای کارگاه ” یک جرعه زندگی” افزود: تمامی فعالیتهایی که در شهرداری انجام می شود برای ارتقاء زندگی شهر نشینی است.

وی اضافه کرد: یکی از نمونه های واقعی و عینی خدمات شهری، برگزاری کارگاهها و کلاسهای آموزشی است که از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین اجرا می شود و اگر افراد از این ظرفیتها بهره ببرند به دانش و تخصص در زمینه های مختلف شهروندی و حتی علم روز مجهز می شوند و به عنوان نیروی کارآمد در کنار شهرداری قرار می گیرند.

 این مقام مسوول یادآور شد: با توجه به اینکه سازمانهای مختلفی در شهرداری قزوین همچون مدیرست پسماند، ترافیک، آتش نشانی و پارکها و فضای سبز در مجموعه ی معاونت شهری گنجانده می شوند، می توانند از طرح محله ی ما برای اجرای برنامه های آموزشی و خدماتی خود بهره ببرند.

وی با اشاره به نتایج مثبتی که ساختار و نحوه ی کاری طرح محله ما در پی دارد، گفت: با استفاده از توان محلات کارها مردمی پیش خواهد رفت و از سویی کیفیت امور ارتقاء یافته و در این فضا، هزینه ها کمتر می شود.

بهزاد پور همچنین گفت: در این سیستم، نکات و مشکلاتی در شهر برای مسئولان و متولیان پدیدار می شود که از نگاه شهروندان دور نمانده و شهروندان رسالت ارزشمندی را در انعکاس این واقعیات در نگاه مسئولان برای رفع و از بین بردن، بر عهده دارند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری