جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۲
نمايش شاد “دوستاي دندون” در فرهنگسراي بانو بروي صحنه رفت
معاون فرهنگي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: در راستاي بهداشت و سلامت دهان و دندان در بين کودکان و آگاهي بخشي به جامعه، نمايش "دوستاي دندون" با همکاري سه ...

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: در راستای بهداشت و سلامت دهان و دندان در بین کودکان و آگاهی بخشی به جامعه، نمایش “دوستای دندون” با همکاری سه ارگان دیگر در قزوین اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ صادق آریان افزود: موضوع این نمایش به زبان داستانی برای کودکان روایت می شود به طوریکه آنان در فضای خودمانی و شاد با آموزشهای مربوط به حوزه بهداشت دهان و دندان آشنا می شوند.

آریان یادآورشد: برگزاری برنامه های اینچنینی در شهر، به خصوص برای قشر کودک و نوجوان یکی از مهمترین اقدامات در راستای فرهنگ سازی و آموزش مباحث شهروندی به جامعه است.

وی با بیان اینکه واحد سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی، سازمان بهزیستی و اداره کل آموزش و پرورش، سازمان فرهنگی ورزشی را در اجرای این برنامه یاری می رسانند، افزود: مهدهای کودک و مدارس ابتدایی مهمترین مخاطبان این تئاتر به شمار می روند و از آنجاییکه زمان رزرو بلیط آغاز شده، تاکنون قریب یک هزار نفر برای دیدن نمایش اعلام آمادگی کردند و تا ۷ بهمن ماه فرصت دارند.

گفتنی است؛ محمد حاجی زاده کارگردان و سرپرست گروه، فرشید قلی پور نویسنده، فرامرز نصیری آهنگساز و سحر حاجی آقاسی، مختار ایمانی فر، غلام قلندری و محمد حاجی زاده بازیگران این نمایش را تشکیل می دهند.

لازم به ذکر است، علاقه مندان شرکت در این نمایش می توانند با شماره ۰۹۱۲۷۸۳۱۷۱۰ تماس بگیرند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری