جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۲
بسیج ۸۵۰ نیروی شهرداری شیراز برای پاک‌سازی معابر برف‌گیر

معاون اجرایی و خدمات ایمنی شهری شهرداری شیراز گفت: بیش از ۸۵۰ نفر از پاکبانان و نیروهای شهرداری و ۱۱۷ دستگاه برف روب، نمک پاش و شن پاش برای باز کردن معابر شهری شیراز بسیج شده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

رمضان امینی اظهار کرد: از روزگذشته تا کنون تمام نیروهای خدماتی شهرداری شیراز با همکاری فضای سبز و پاکبانان در تلاش برای باز کردن خیابان‌های اصلی و فرعی شیراز هستند.

وی با بیان اینکه کار برف‌روبی در خیابان‌های اصلی شیراز از ساعت ۱۹ روزگذشته آغاز شده است، افزود: شهرداری با  بیش از ۸۵۰ نفر از پاکبانان و نیروهای شهرداری و ۱۱۷ دستگاه برف روب، نمک پاش و شن پاش برای باز کردن معابر این شهر اقدام کرده است.

معاون اجرایی و خدمات ایمنی شهری شهرداری شیراز تصریح کرد: در حال حاضر تمام خیابان‌های اصلی شهر از جمله مناطقی پربارش مانند شهرک گلستان، دهخدا، حسینی الهاشمی و میدان صنایع باز است و تردد در آنها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه محورهای فرعی و کوچه‌های شیراز نیز در حال بازگشایی است، از مردم خواست در حد توان جلو خانه و مغازه‌ خود را پاکسازی کنند تا هر چه زودتر معابر فرعی باز شود.

امینی با بیان اینکه خوشبختانه در بارش اخیر آسیب چندانی به درختان نرسیده است، افزود: مردم و خانواده‌ها با عمل به شعار در روزهای برفی (هوای درختان شهر را داشته باشیم) در تکاندن برف از سرشاخه‌های درختان همکاری بسیار کردند.

معاون اجرایی و خدمات ایمنی شهری شهرداری شیراز تصریح کرد: با توجه به پایان بارش‌ها از عصر امروز پیش از یخ‌زدگی معابر اقدام به پاشیدن نمک و شن در معابر می‌کنیم.

امینی خاطرنشان کرد: مرکز ۱۳۷ آماده پاسخگویی به هرگونه انتقاد و پیشنهاد شهروندان در رابطه با خدمات شهرداری است./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری