جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۲
هدف شهرداری قزوین ارتقای زندگی شهرنشینی است

معاون خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: هدف شهرداری قزوین ارتقای زندگی شهرنشینی است.

Print Friendly, PDF & Email

حسین بهزادپور عصر امروز در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر و مدیران شهری از کارگاه یک جرعه زندگی، اظهار داشت: این تعامل دو طرفه با مردم، می‌تواند به صورت مشارکتی تحقق یابد و در طول سال استمرار داشته باشد.

وی در این بازدید ضمن مثبت ارزیابی کردن بازتاب‌های کارگاه «یک جرعه زندگی» خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت‌هایی که در شهرداری انجام می‌شود برای ارتقای زندگی شهر نشینی است.

معاون خدمات شهری شهرداری قزوین ادامه داد: یکی از نمونه‌های واقعی و عینی خدمات شهری، برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی است که از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین اجرا می‌شود.

بهزادپور ابراز داشت: اگر افراد از این ظرفیت‌ها بهره ببرند به دانش و تخصص در زمینه‌های مختلف شهروندی و حتی علم روز مجهز می‌شوند و به عنوان نیروی کارآمد در کنار شهرداری قرار می‌گیرند.

این مسئول یادآور شد: با توجه به اینکه سازمان‌های مختلفی در شهرداری قزوین همچون مدیریت پسماند، ترافیک، آتش نشانی و پارک‌ها و فضای سبز در مجموعه معاونت شهری گنجانده می‌شوند، می‌تواند از طرح محله ما برای اجرای برنامه‌های آموزشی و خدماتی خود بهره ببرد.

وی با اشاره به نتایج مثبتی که ساختار و نحوه کاری طرح محله ما در پی دارد، گفت: با استفاده از توان محلات کارها مردمی پیش خواهد رفت و از سویی کیفیت امور ارتقا یافته و در این فضا، هزینه‌ها کمتر می‌شود.

بهزادپور در پایان متذکر شد: در این سیستم، نکات و مشکلاتی در شهر برای مسئولان و متولیان پدیدار می‌شود که از نگاه شهروندان دور نمانده و شهروندان رسالت ارزشمندی را در انعکاس این واقعیات در نگاه مسئولان برای رفع و از بین بردن، بر عهده دارند./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری