جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۲
بودجه ۲۲ هزار میلیارد ریالی شهرداری اصفهان تقدیم شورای شهر می‌شود

بودجه سال ۹۳ شهرداری اصفهان ۲۲ هزار میلیارد ریال است که امروز این بودجه تقدیم شورای شهر می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها، بر اساس اطلاعات اولیه و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تا دقایقی دیگر لایحه بودجه سال آینده شهرداری اصفهان به جلسه علنی شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود.

بر اساس گزارش‌های اولیه لایحه بودجه سال ۹۳ شهرداری اصفهان پس از برگزاری  جلسات کارشناسی و جلسات تلفیق با حضور مسئولان و کارشناسان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر در ماه‌های گذشته برگزار و این لایحه مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است این پس از برگزاری انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان، این لایحه بودجه شهرداری اصفهان است که به اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر در کارگروه بودجه شورا برنامه‌ریزی‌ها لازم را از نزدیک مشاهده و در خصوص مسائل مرتبط اظهارنظر کردند.

جمع‌بندی لایحه بودجه شهرداری امروز به شورای شهر ارائه‌شده و چهارمین برنامه ۵ ساله شهرداری اصفهان که بر اساس گروه‌های تخصصی شکل گرفته است امروز در جلسه شورای شهر ارائه و به تصویب شورای شهر می‌رسد.

گفتنی است مبلغ بودجه سال ۹۳ شهرداری اصفهان ۲۲ هزار میلیارد ریال بوده که ۱۵ هزار میلیارد ریال از این رقم نقدی و مابقی این رقم غیر نقدی است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری