جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۲
آمادگی شهرداری مناطق ۹ گانه شیراز برای بازگشایی معابر

معاون اجرایی شهردار شیراز از آمادگی کامل شهرداری مناطق ۹ گانه برای بازگشایی معابر ناشی از بارش برف خبرداد.

Print Friendly, PDF & Email

رمضان امینی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: در بارش هفته اخیر در شیراز تمامی مناطق ۹ گانه شهر درگیر این برفها شدند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری برای پیشگیری از مشکلات ناشی از بارش برف ادامه داد: در این راستا از چند ماه قبل شهرداری شیراز اقدامات زیادی را برای رفع مشکلات ناشی از بارش برف از جمله لایروبی جداول، پاکسازی آن و… انجام داد.

معاون اجرایی شهردار شیراز با اشاره به بارش برف امروز در شیراز گفت: در این خصوص از زمان آغاز بارش برف تمامی گریدرهای این مجموعه در مناطق مختلف شیراز مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون معبری به دلیل بارش برف بسته نشده، اظهار داشت: هم اکنون بارش برف در مناطق شش و یک شهرداری شیراز شدت گرفته از این رو تمام نیروها در این دو منطقه برای جلوگیری از هرگونه مشکلی فعال شده اند.

امینی با اشاره به فعالیت گریدرها در این دو منطقه افزود: هم اکنون این گریدرها در بزرگراه حسینی الهاشمی، بولوار آفرینش ، جاده صدرا و… مشغول به فعالیت هستند.

وی از آماده باش تمام نیروهای شهرداری شیراز خبرداد و افزود: از دو ماه قبل این مجموعه نسبت به دپوی شن و نمک اقدام کرده که با توجه به بارش برف ۵۰۰ تن نمک امروز به شهرداری منطقه شش انتقال یافته است.

معاون اجرایی شهردار شیراز همچنین از مردم خواست از تردد غیرضروری در معابر شهر خودداری کنند و گفت: تمام نیروهای شهرداری شیراز هشت هزار نفر است به همین دلیل مردم نیز باید با نیروها همکاری داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری