جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۲
ظرفیت همکاری بین شهرداری تهران و وزارتخانه‌ها شناسایی و اجرا می‌شود
معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران با اشاره به ديدار اخير اعضاي مديريت شهري تهران با مقام معظم رهبري تاکيد کرد: اين ديدار فرصتي مغتنم و ارزشمند براي مجموعه ...

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به دیدار اخیر اعضای مدیریت شهری تهران با مقام معظم رهبری تاکید کرد: این دیدار فرصتی مغتنم و ارزشمند برای مجموعه مدیریت شهری پایتخت و البته یک روشنگری برای همه مدیران شهری در سطح کشور بود که از رهنمودهای معظم له استفاده کنند. محمدهادی ایازی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار با تاکید بر توسعه فضاهای ورزشی شهر تهران اقدامات انجام شده را برجسته و خوب دانستند و این نشان از اهمیت گسترش فضاهای ورزشی در سطح شهر به خصوص مناطقی که فاقد فضاهای مناسب ورزشی هستند، دارد.وی تاکید کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ساخت فضاهای ورزشی در محله‌های شهرتهران در دستور کار قرار دارد و به تناسب نیازها محله اجرا می‌شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران افزود: رهبر انقلاب اسلامی در بخشی دیگر از فرمایشاتشان بر ضرورت توسعه تعامل دولت و شهرداری تهران اشاره کردند که خوشبختانه در دوره فعالیت دولت یازدهم تعاملات بسیاری مطلوبی بین مدیریت فرهنگی شهر و وزارتخانه‌های ورزش، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهداشت انجام شده است.به عنوان مثال این همکاری‌ها در خصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منجر به امضای تفاهم نامه ای خواهد شد که تقریبا در نوع خود کم سابقه است.ایازی ادامه داد: ظرفیت‌های همکاری مشترک بین شهرداری تهران و دیگر وزارتخانه‌ها نیز شناسایی، احصا و طی انجام توافقنامه ای زمینه اجرای فعالیت‌های مشترک انجام خواهد شد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ادامه داد: تاکنون تلاش‌های بسیاری برای انتقال تجاربی نظیر اجرای طرح مدیریت محله به دیگر شهرها انجام و زمینه همفکری با مدیران شهری کلانشهرها در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی کلانشهرها و مراکز استانها فراهم شده که با توجه به این که مقام معظم رهبری بر الگو بودن تهران برای دیگر شهرهای سراسر کشور تاکید فرمودند، درصدد توسعه این تعاملات برخواهیم آمد. ایازی عنوان کرد: مقام عظمای ولایت تهران را نماد آبادانی، صلاح، سعادت و سبک زندگی برشمردند. از این رو این در سیاست گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و اجتماعی لحاظ خواهد شد تا منشا خیر و برکت برای شهر و شهروندان باشد.وی افزود: بهره‌گیری از افراد متعهد و خدوم به انقلاب اسلامی بخشی دیگر از رهنمودهای مقام معظم رهبری به مدیریت شهری بود که به طور جد بر آن پافشاری خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری