جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۲
متمم بودجه شهرداری اردبیل به یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری اردبیل متمم بودجه سال ۹۲ شهرداری اردبیل را بیش از یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش روز یکشنبه شهرداری اردبیل ، اکبر صمدی در جلسه کارگروه برنامه ریزی و بودجه شهرداری اردبیل افزود: برنامه و بودجه مصوب سال ۹۲ شهرداری اردبیل یک هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال بوده که این میزان با کمترین میزان انحراف در چند سال اخیر در متمم بودجه افزایش یافته است.

وی گفت: این در حالی است که برای اولین بار و به دور از سیاست های سلیقه ای و تصمیم گیری های روزمره برنامه و بودجه امسال به عنوان برش یک ساله ای از چشم انداز ۲۰ ساله شهر و اولین برنامه راهبردی ، استراتژیک شهرداری اردبیل به تصویب رسیده است.

وی افزود: این اعتبار با افزایش قابل ملاحظه حدود دو برابری نسبت به سال گذشته همراه بوده است.

وی اظهار کرد: امسال سرانه بودجه مرکز استان نیز از حدود دو میلیون ریال به حدود سه میلیون و ۷۵۰ هزار ریال افزایش یافته است.

وی گفت: در بخش های مختلف توسعه و عمران شهری ، شهرسازی و معماری ، حمل و نقل و ترافیک ، فضای سبز ، زیباسازی و مبلمان شهری ، امور فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی ، نظام برنامه ریزی و مدیریت شهری ، آموزشی ، پژوهش و مطالعات شهری ، فناوری اطلاعات و توسعه شهرداری الکترونیک ، آتش نشانی و خدمات ایمنی ، مدیریت پسماند و خدمات شهری بیش از ۵۰۰ طرح و پروژه در مناطق و محلات مختلف شهر اردبیل اجرا شده است.

وی راه اندازی سیستم نرم افزاری رصد مدیریتی و کنترل پروژه در کنار نظارت و ارزیابی مستمر طرح ها و برنامه های مصوب حوزه های مختلف شهرداری ، مناطق و سازمان های وابسته و استفاده از مکانیسم کمیته تخصصی اعتبارات شهرداری را از جمله عوامل تاثیرگذار در اجرای دقیق برنامه و بودجه مصوب امسال ذکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری