جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۲
شهرداری همدان آماده برگزاری جشنواره زمستانی است

شهردار همدان گفت: برگزاری جشنواره زمستانی فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های گردشگری همدان در سطح ملی و بین المللی است و ظرفیت های گردشگری این شهر باید در همه فصل های سال برای مردم شناخته شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از صبح الوند، امیررضا یوسفیان با اشاره به برگزاری جشنواره زمستانی در شهر تاریخی همدان اظهار کرد: ظرفیت های زمستانی و فصل سرما در همدان بالقوه است که باید با برنامه ریزی مناسب و برگزاری جشنواره زمستانی به صورت بالفعل درآید.

وی گفت: شهرداری همدان به عنوان یک مجموعه مدیریت واحد شهری از این برنامه‌های فرهنگی استقبال می‌کند.

شهردار همدان با بیان اینکه شهرداری همدان آمادگی همکاری در برنامه‌های این جشنواره با نشاط در فصل زمستان را دارد، خاطرنشان کرد: شهرداری همدان با فعالیت در زمینه‌های مختلف به دنبال فراهم کردن فضاهای فرهنگی شاد و مفرح برای شهروندان است.

وی ادامه داد: نگاه ما در شهرداری بدین گونه است که باید همه مباحث شهری در شهرداری باشد تا بتوان به مدیریت واحد شهری رسید.

یوسفیان با تأکید بر اینکه شهرداری فضاسازی شهری و تبلیغات جشنواره زمستانی را یاری خواهد کرد، افزود: ما برآنیم شهرداری بتواند در آینده محتوای کار را در جشنواره‌ها به دست گرفته و میراث فرهنگی، ناظر باشد.

وی جشنواره زمستانی را فرصت مناسبی برای معرفی همدان برشمرد و یادآور شد: جشنواره زمستانی ظرفیت‌های بالقوه همدان در فصل سرد زمستان را بالفعل کرده و موجب می‌شود گردشگران همدان را به عنوان سفر زمستانی خود انتخاب کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری