جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۲
لزوم اعتمادسازی شهرداری بیرجند برای سرمایه گذاران

استاندار خراسان جنوبی گفت: شهرداری بیرجند باید در راستای جذب سرمایه گذاران و ایجاد فضای اعتمادسازی برای عمران و توسعه شهر گام بردارد.

Print Friendly, PDF & Email

وجه اله خدمتگزار در حاشیه بازدید از پروژه های شهرداری بیرجند، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شهرداری یکی از نهادهای عمومی غیر دولتی است که منابع مالی را باید از طریق مردم تأمین کند.

وی با تأکید بر تعامل میان مردم، شهرداری و شورای شهر، افزود: شهرداری بیرجند تلاش قابل قبولی در خدمت به مردم شهر داشته است.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: شهرداری باید با برنامه ریزی از ظرفیت سرمایه مردمی در مباحث عمرانی، اجتماعی و عمومی استفاده کند.

خدمتگزار افزود: امیدواریم با همکاری اعضای شورای شهر و معاونت امور عمرانی استانداری بتوانیم افراد علاقه مند به سرمایه گذاری را جذب این استان کنیم.

فضای سرمایه گذاری باید برد – برد باشد

وی بیان کرد: باید برای سرمایه گذار یک فضای برد- برد تعریف شود تا از سودآوری خود اطمینان حاصل کند.

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر اعتمادسازی برای سرمایه گذاران، گفت: استانداری نیز در راستای ایجاد فضای توسعه و رونق شهر به شهرداری بیرجند کمک خواهد کرد.

خدمتگزار تصریح کرد: امیدواریم خدماتی که شهرداری به مردم ارائه می دهد در راستای ایجاد شادابی، نشاط و امیدواری آحاد جامعه باشد.

شهرداری‌ها به سمت درآمدهای پایدار حرکت کنند

وی افزود: منایع درآمدی شهرداری ها مردم هستند بنابراین شهرداری ها باید به سمت درآمدهای پایدار حرکت کنند.

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر ایجاد منابع درآمدی پایدار برای شهرداری ها، اظهار کرد: درآمد شهرداری از منابع دولتی درآمدی ناچیز است بنابراین شهرداری ها باید به سمت بخش خصوصی و سرمایه گذاری این بخش کشیده شوند چراکه به نفع عمران شهر است.

خدمتگزار بیان کرد: سرمایه گذاران در خراسان جنوبی باید تشویق شوند تا اعتماد و باور داشته باشند که در فضای برد-برد سرمایه گذاری کرده اند./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری