جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۲
توجه بیشتر اداره برق و شهرداری (شیراز) به وظایف خود

استاندار فارس با قدردانی از تلاش همه دستگاههای مسوول برای رفع مشکلاتی ناشی از بارش های اخیر، گفت : توجیهات غیر منطقی در مسیر خدمت رسانی نامطلوب به مردم، از هیچ مسوولی پذیرفته نیست.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش دریافتی ایرنا، دکتر سید محمد احمدی عصر امروز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان با بیان این که مردم بی تدبیری و کوتاهی مسوولان در مقابله با بحران ها را نمی پذیرند، اظهار داشت: پس از بارش های شدید هفته گذشته، برای جلوگیری از وقوع اتفاقات ناخوشایند در روز نخست به سمینار استانداران کشور در تهران نرفتم و تا زمانی که همه افراد در راه مانده نجات نیافتند استان را ترک نکردم.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که مهم ترین مساله، آسیب شناسی مدیریت و امکانات دستگاه های مسوول در مقابله با بحران ها است، خاطر نشان کرد: ادارات برق و شهرداری شیراز باید توجه بیشتری به وظایف خود می کردند.

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس تاکید کرد: باید برای تامین برق اضطراری چاه های آب، تدابیر اساسی اندیشیده شود تا در مواقع بحرانی، مردم از نظر دسترسی به خدمات اساسی با مشکل مواجه نشوند.

استاندار فارس همچنین بر توجه بیشتر مدیران استان به کلاس های آموزشی دیوان محاسبات تاکید کرد.

در این نشست معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری فارس با بیان اینکه وضعیت اقتصادی کشور و استان از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، رو به بهبود است، اظهار داشت: تورم در پنج ماه گذشته حدود ۴۰ درصد بود که روند کاهشی را طی می کند.

ساسان تاجگردون با اشاره به اینکه قطار شهری شیراز به شهر صدرا و بنیاد سعدی شناسی در بودجه سال ۹۳ ، دارای ردیف اعتبار خواهند بود، خاطر نشان کرد: مطالبات حرم مطهر احمد بن موسی(ع) به مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان در بودجه سال ۹۳ پیش بینی شده است.

همچنین در این جلسه ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس گزارشی از روند اجرای طرح جامع کاهش آلودگی هوای شهر شیراز ارائه کرد.

فیاض پور مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده برای مدیریت بارش های اخیر در استان، ارائه کرد.

در این جلسه همچنین پیشنهادات کارگروه های تخصصی زیرمجموعه شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس، مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری