جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۲
قیمت‌گذاری قبور در سازمان بهشت زهرا(س) براساس دستورالعمل شهرداری است
مدير عامل سازمان بهشت‌زهرا(س) گفت: قيمت‌گذاري در سازمان بهشت‌ زهرا(س) براساس دستورالعمل شهرداري تهران، معاونت خدمات شهري و تصويب هيات مديره سازمان است.اکبر توکلي‌ در خصوص نحوه قيمت‌گذاري قبور در ...

مدیر عامل سازمان بهشت‌زهرا(س) گفت: قیمت‌گذاری در سازمان بهشت‌ زهرا(س) براساس دستورالعمل شهرداری تهران، معاونت خدمات شهری و تصویب هیات مدیره سازمان است.اکبر توکلی‌ در خصوص نحوه قیمت‌گذاری قبور در سازمان بهشت زهرا(س) افزود: قیمت‌گذاری در سازمان بهشت‌ زهرا(س) براساس دستورالعمل شهرداری تهران، معاونت خدمات شهری و تصویب هیات مدیره سازمان است. همچنین قیمت قبور و خدمات‌دهی و مسایل جانبی آن هم با حداقل قیمت انجام می‌شود تا شهروندان دچار هیچگونه مشکلی در این باره نشوند.مدیرعامل‌ سازمان بهشت‌ زهرا(س) با اشاره به قبور خالی سازمان بهشت‌ زهرا(س) به تفکیک قطعات جدید و قدیم اظهار کرد: در قطعات قدیم که جای خالی وجود ندارد و اگر هم دفنی در آن صورت می‌گیرد، در قبوری است که بیش از ۳۰ سال از زمان دفن اولیه در آن می‌گذرد.

وی درباره ۳ طبقه کردن قبور قدیمی بهشت زهرا(س) ادامه داد: تعدادی از قبور هستند که بیش از ۳۰ سال از دفن در آنان می‌گذرد و سازمان بهشت ‌زهرا(س) این قبور را جهت دفن به همان خانواده متوفی واگذار می‌کند و آنها می‌توانند به ازای پرداخت مبلغی نسبت به ۳ طبقه کردن این قبور اقدام کنند. وی درباره نرخ قبور قطعات جدید خاطر‌نشان کرد:در این مجموعه تمهیداتی اندیشیده است که پائین‌ترین سطح افراد جامعه به لحاظ اقتصادی برای دفن متوفی دچار هیچ مشکلی نشوند و اگر خانواده ای به بهشت زهرا(س) مراجعه کند، می‌تواند با پایین‌ترین قیمت، قبری را بخرد و اگر باز هم به لحاظ اقتصادی مشکل داشتند، یک طبقه قبر رایگان به آنها داده می‌شود.

مدیر عامل سازمان بهشت ‌زهرا(س) همچنین اضافه کرد: خانواده متوفی می‌توانند در صورت درخواست، ۲ طبقه دیگر را رزرو و خریداری کرده و حتی در چند ماه بعد هزینه آن را پرداخت کنند، بر این اساس در سال گذشته ۵۰ هزار متوفی از خدمات سازمان بهشت زهرا(س) استفاده کرده‌اند.

توکلی درباره خرید و فروش قبور در بهشت زهرا(س) یاد‌آور شد: به هیچ عنوان خرید و فروش توسط شهروندان صورت نمی‌گیرد به گونه‌ای که واگذاری قبور یا خرید و فروش کاملا ممنوع است و فقط واگذاری قبور آن هم برای دفن بستگی به رضایت بستگان درجه یک اعم از پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزندان دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری