جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۲
۸۴ درصد بودجه نقدی شهرداری کرج محقق شد

معاون اداری مالی شهردار کرج از تحقق ۸۴ درصدی بودجه نقدی شهرداری کرج طی ۹ ماه گذشته خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، محمدرضا رضاپور با اعلام این خبر، بودجه سال جاری شهرداری کرج و مناطق دوازده‌گانه را مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: از این میزان ۳۷۷ میلیارد تومان در قالب بودجه‌های نقدی توسط شهرداری کرج جذب شده است.

وی ادامه داد: مبلغ فوق معادل ۸۴ درصد بودجه ۹ ماه گذشته است.

رضاپور با اشاره به افزایش مبلغ وصولی درآمد شهرداری کرج طی سال جاری تصریح کرد: میزان وصولی نقدی شهرداری در ۹ ماه گذشته، ۳۰۷ میلیارد تومان بوده که این رقم در سال جاری به ۳۷۷ میلیارد تومان افزایش یافته است.

*رشد ۱۲۳ درصدی مبلغ وصولی شهرداری کرج

معاون اداری مالی شهردار کرج در ادامه از رشد ۱۲۳ درصدی مبلغ وصولی شهرداری طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

رضاپور، درآمد شهرداری کرج و مناطق دوازده‌گانه در آذرماه سال جاری را طبق بودجه مصوب ۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد و ادامه داد: طبق عملکرد شهرداری کرج در ارتباط با جذب درآمدهای نقدی طی آذرماه سال جاری، ۳۶ میلیارد تومان از میزان کل بودجه مصوب این درآمدها توسط شهرداری جذب شده است.

وی افزود: این میزان حاکی از آن بوده که شهرداری ۷۴ درصد درآمد ماهانه خود را در آذرماه امسال جذب کرده است.

معاون اداری مالی شهردار کرج تصریح کرد: جذب بودجه‌های شهرداری به صورت نقدی و تهاتری موجب تسریع در اجرای پروژه‌های تعریف شده شهری می‌شود که خروجی این مهم نیز انتفاع شهر است.

رضاپور ضمن تأکید بر توسعه کلانشهر کرج گفت: تحقق این موضوع در بخش مدیریت شهری نیازمند همکاری و تعامل بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران این بخش است.

وی اظهار‌امیدواری کرد؛ با شرایط موجود تا پایان امسال ۱۰۰ درصد درآمد پیش‌بینی شده شهرداری جذب شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری