جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۲
ضرورت استقرار ادارات در شهرستان فردیس
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی مهرور  در جلسه بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان اظهار کرد: با توجه به تازه تأسیس بودن این شهرستان مسئولان باید ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی مهرور  در جلسه بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان اظهار کرد: با توجه به تازه تأسیس بودن این شهرستان مسئولان باید با نگاه ویژه در رفع مشکلات و کمبودهای این شهرستان گام بردارند.


وی ادامه داد: با شهرستان شدن فردیس سطح توقعات مردم از مسئولان نیز بالاتر می‌رود و مردم انتظار دارند که سطح خدمات‌دهی در فردیس به اندازه یک شهرستان نیز باشد.


این مسئول با بیان اینکه مهمترین وظیفه ما ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است، گفت: باید تلاش خود را برای توسعه خدمات‌دهی و تأمین زیرساخت‌ها در این شهرستان تازه تأسیس دو چندان کرده و از ظرفیت‌های موجود در فردیس در جهت توسعه آن استفاده کنیم.


مهرور ادامه داد: یکی از مهمترین اقداماتی که باید در این شهرستان انجام شود استقرار تمامی ادارات خدمات‌رسان است تا بتوانیم با برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم در جهت توسعه خدمات‌دهی بیشتر به مردم در این شهرستان گام برداریم.


این مسئول با تأکید بر تثبیت جایگاه شهرستان فردیس در کنار سایر شهرستان‌های استان افزود: این مهم باید در سایه تلاش و همت مسئولان دستگاه‌های اجرایی محقق شود.


در ادامه این جلسه معاون برنامه‌ریزی فرماندار فردیس نیز تعامل مطلوب میان مسئولان در دستگاه‌های مختلف را مهمترین عامل در توسعه این شهرستان دانست و گفت: آن چه پیش از سایر مسائل به عنوان اولویت شهرستان تازه تأسیس فردیس باید ملاک عمل مدیران و مسئولان قرار گیرد، وحدت رویه و همدلی میان مدیران است.


ابراهیم کردلو انسجام و تعامل مطلوب میان ادارات مستقر در شهرستان را مهمترین عامل در توسعه شهرستان عنوان و اظهار کرد: برای رفع مشکلات شهرستان نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان هستیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری