جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۲
پرداخت بدهی شهرداری اندیمشک به کتابخانه‌ها تا پایان سال‌جاری

فرماندار اندیمشک گفت: شهرداری اندیمشک قبل از پایان سال جاری نسبت به تسویه کل بدهی معوقه ۹۰۰ میلیون ریال به اداره کتابخانه‌های عمومی اقدام کند.

Print Friendly, PDF & Email

خداداد محمدی سه‌شنبه‌شب در جلسه انجمن کتابخانه‌ها که در فرمانداری اندیمشک برگزار شد، اظهار کرد: حرکت و پیشرفت در مسائل فرهنگی جامعه وظیفه همه ادارات و سازمان‌هاست، به‌ویژه در امر کتاب و کتابخوانی که از مسائل مهم و زیربنایی در هر منطقه و بهترین ابزار برای پیشرفت و ترقی جامعه است.

وی افزود: فرمانداری، شهرداری و همه دستگاه‌های اجرایی طبق فرمایشات و دغدغه‌های مقام معظم رهبری باید در راستای ارتقای نهضت مطالعه مفید در شهرستان حرکت کرده و خود الگویی برای عموم مردم شهرستان باشند.

فرماندار اندیمشک تصریح کرد: با توجه به اهدای زمین برای ساخت کتابخانه، شهرداری و شورای اسلامی شهر حسینیه نسبت به انتقال اسناد مالکیت ۶۰۰ مترمربع زمین اهدایی به اداره کتابخانه‌های عمومی اندیمشک اقدام و نتیجه را به فرمانداری شهرستان اعلام کنند.

وی ادامه داد: همچنین شورای اسلامی شهر چم گلک، زمینی به مساحت یک‌هزار مترمربع برای احداث کتابخانه عمومی اهدا و نسبت به انتقال اسناد مالکیت به اداره کتابخانه‌های عمومی اقدام کند و در شهر آزادی نیز زمینی به مساحت یک‌هزار و ۵۰۰ مترمربع به اداره کتابخانه‌های عمومی به‌منظور ساخت کتابخانه اهدا و شهرداری و شورای اسلامی شهر آزادی نسبت به انتقال اسناد مالکیت زمین مذکور اقدام کنند.

محمدی همچنین عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی که کتابخانه‌ها در مسائل جاری خود دارند و منابع مالی برای حل مسائل جاری فقط نیم درصد بودجه شهرداری‌هاست، باید شهرداری عنایت ویژه‌ای به این موضوع داشته و بدهی نیم درصد خود را به کتابخانه‌های عمومی پرداخت کند.

وی ابراز داشت: در همین راستا انتظار داریم شهرداری اندیمشک بخشی از مطالبات، حداقل ۲۰۰ میلیون ریال را ظرف مدت یک هفته پرداخت، و قبل از پایان سال جاری نیز نسبت به تسویه کل بدهی معوقه ۹۰۰ میلیون ریال به اداره کتابخانه‌های عمومی اقدام کند.

فرماندار اندیمشک بیان کرد: همچنین شهرداری شهر حسینیه نیز قبل از پایان سال جاری نسبت به تسویه بدهی معوقه ۱۵۱ میلیون ریالی به اداره کتابخانه‌های عمومی اقدام کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری