جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۲
دکل جدید ارتباطی ساختمان مرکز شهرداری کرج توسط سازمان فاوا نصب و راه اندازی شد
مهرداد فیروز بخت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: با تلاش های شبانه روزی مدیریت و کارشناسان سازمان فاوا، دکل جدید ارتباطی در ستاد مرکز شهرداری ...
مهرداد فیروز بخت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: با تلاش های شبانه روزی مدیریت و کارشناسان سازمان فاوا، دکل جدید ارتباطی در ستاد مرکز شهرداری کرج نصب و راه اندازی شد.


این مسئول، نصب دکل ارتباطی در ساختمان مرکز شهرداری را به منظور بهینه سازی خدمات ارتباطی و ارتقا سطح کیفی خدمات همچنین جلوگیری از هزینه های مضاعف به شهرداری عنوان کرد.


وی با اشاره به اینکه عدم تغییر موقعیت دکل ارتباطی هزینه های زیادی را به شهرداری تحمیل می کرد، بیان کرد: ، تیم شبکه سازمان فاوا در مدت زمان بسیار کوتاهی اقدام به تغییر موقعیت مکانی دکل کرد.


مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات ارتباطات شهرداری کرج اضافه کرد: به منظور جلوگیری از قطع ارتباط رادیویی بین ستاد مرکز و مناطق و سازمان های شهرداری، با تلاش شبانه روزی تیم شبکه، در سه  روز غیرکاری و تعطیل، دکل جدید نصب و راه اندازی شده است.


فیروزبخت با اشاره به اینکه فضای دکل جدید نسبت به دکل پیشین بهینه شده است، عنوان کرد: رادیو ها به نحوی نصب شده اند که کمترین میزان تداخل فرکانسی نسبت به یکدیگر داشته باشند.


این مسئول افزود: علاوه بر موارد فوق، استفاده از سیم های ارتباطی Out Door و نظم بیشتر در نصب رادیوها از لحاظ فیزیکی که عیب یابی و پشتیبانی را تسهیل می کند، از دیگر مزایای این عملیات است.


مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خاطر نشان کرد: در نصب این دکل از استانداردهای بین المللی نصب تجهیزات بی سیم استفاده شده و ظرفیت بستر کابلی تا ۲۵ درصد افزایش یافته است.


وی در خاتمه افزود: اقدامات مذکور  از این جهت حائز اهمیت است که فرایند نصب و راه اندازی دکل جدید، هیچ خللی در ارتباطات رادیویی مناطق و شهرداری ایجاد نکرده و تجهیزات رادیویی بدون قطعی نقل و انتقال یافته اند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری