جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
«آتش نشان» جستجوگر زندگی میان دود، آوار و آتش
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سریال بازدید موکلان مردم در پارلمان شهری کرج از مناطق و سازمان های تابعه مدیریت شهری ادامه دارد و صبح امروز یکی از ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سریال بازدید موکلان مردم در پارلمان شهری کرج از مناطق و سازمان های تابعه مدیریت شهری ادامه دارد و صبح امروز یکی از سکانس های آن در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصویربرداری شد؛ علی بخشی، سعید مصطفائی، بهنام محمودی و مجید کاویانی تیم بازدیدکننده شورای شهر و هیات همراه در بدو ورود به سازمان مورد استقبال گرم و رسمی سرپرست و معاونین آتش نشانی قرار گرفتند و بلافاصله بازدید از بخش ها و آشنایی با نحوه سازماندهی عملیات های امداد و نجات آغاز شد.


در این بازدید فشرده، اعضای شورای شهر با طرح سوالات و نکته نظرات خود درباره وضع موجود سازمان آتش نشانی، توضیحات مربوطه را از زبان “سهراب شهبانی” –سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج- شنیدند و همچنین راهکارهایی برای اداره بهتر سازمان و افزایش بهره وری مطرح شد.


احصاء موانع و چالش های پیش روی سازمان آتش نشانی و بررسی راهکارهای علمی برای رفع مشکلات و بهبود کمی و کیفی خدمات رسانی، محور اصلی نشست مشترک اعضای شورای و هیات مدیره آتش نشانی کرج بود که مقرر گردید جلسات آسیب شنایی استمرار داشته باشد.


تجهیز ایستگاه های آتش نشانی کرج به آخرین تجهیزات روز جهان، تبادل تجربیات سازمان آتش نشانی شهرداری کرج با سازمان آتش نشانی سایر کلانشهرهای کشور، احداث ایستگاه های جدید در مناطق پر جمعیت کرج، آشنایی شهروندان با فرهنگ ایمنی و برگزاری کلاس های آموزشی برای اقشار مختلف مردم، تخصیص اعتبار ویژه به آتش نشانی کرج از محل ردیف اعتبارات ستاد بحران استانداری البرز، رسیدن سازمان به خودکفایی مالی، بروز کردن دانش پرسنل آتش نشانی و بالا بردن آمادگی جسمانی آنها، نگاه ویژه به آتش نشانی در بودجه سال آینده، تطابق کیفیت عملیات های امداد و نجات با استانداردهای بین المللی، کاهش زمان رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه و… از مواردی بود که دو طرف در نشست کارشناسی مطرح کردند.


منتخبین دوره چهارم شورای شهر کرج پس از شنیدن مشکلات و دغدغه ها از زبان «شهبانی»، برای رسیدگی به آنها در صحن علنی شورا قول مساعد دادند و مقرر شد در صورت نیاز از سرپرست سازمان برای ادای توضیحات لازم دعوت بعمل آید.


بازدیدکنندگان در بازدید از ستاد فرماندهی آتش نشانی کرج، ضمن آشنایی با عملکرد سامانه ۱۲۵ تصریح کردند که اهمیت این سازمان خدمات رسان نه به خاطر چهره ها و غیره بلکه به خاطر رسالت سنگینی که بر عهده دارد، بر کسی پوشیده نیست و اختصاص بودجه های کلان به آتش نشانی، نه هزینه کرد، بلکه سرمایه گذاری در بخش امنیت روانی جامعه است.


سرپرست سازمان آتش نشانی در این دیدار، ضمن عرض خیر به بازدیدکنندگان، توجه اعضای شورا به بخش های خدماتی شهرداری را نشان از دیدگاه همه جانبه آنان درخدمتگزاری به شهروندان دانست و بیان داشت: امید است خروجی این بازدید انعکاس مشکلات سازمان به مجموعه مدیریتی شهر و در نهایت تسریع در خدمت رسانی به شهروندان باشد.


در پایان این دیدار، اعضای شورای شهر کرج و هیات همراه با سرپرست، معاونین و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی عکس یادگاری گرفتند و با تقدیر از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر مردان و زنان شجاع آتش نشان، برای آنها آرزوی موفقیت کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری